Сумки для ноутбуків

 Рюкзак 95739801 Рюкзак 95739801 На складі

Замовити від 1377.62 грн

Рюкзак 95787927 Рюкзак 95787927 На складі

Замовити від 1452.31 грн

Рюкзак `Aberdeen` 90819632 Рюкзак `Aberdeen` 90819632 На складі

Замовити від 1319.26 грн


Рюкзаки для ноутбука з логотипом, як правило, замовляють IT компанії або підприємства, співробітники яких, повинні мати при собі ноутбук або планшет при міській логістиці під час роботи. Рюкзак з логотипом компанії так само може послужити подарунком на день народження вже існуючим співробітникам або як мотивацію новачкам компанії.
 
Такий рюкзак має основне відділення і відділення з кишенею для ноутбука, яке захистить ваші гаджети від невеликих ударів при транспортуванні, а логотип компанії на ньому, буде ефективною рекламою і збільшить позитивне ставлення до вашого бренду. Багато маркетологи, звертаючи свою увагу на такий маркетинговий інструмент як корпоративні подарунки, вибирають саме рюкзаки для ноутбука, адже вони розуміють, що якісний подарунок - запорука підтримки корпоративної культури. Можна сказати, задоволений співробітник - задоволений і клієнт, якого він обслуговує.
 
Якщо ж ви плануєте купити рюкзак для ноутбука в якості презенту для своїх клієнтів, то просимо звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені, розмір відсіку для ноутбука і вибрати стандартні розміри з 15 "або 15,6" відповідно, а логотип розмістити максимально невеликого розміру, тим самим показавши свою турботу про клієнта.

Рюкзаки для ноутбука оптом у Львові

Пропонуючи найбільший вибір рюкзаків з відділенням для ноутбука оптом, з можливістю нанесення логотипу, наша компанія приділяє багато часу при виборі асортименту для додавання в свій каталог. Маючи в своєму розпорядженні сучасний шоурум, з можливістю показу вибраних вами моделей рюкзаків, ми піклуємося, щоб наші замовники отримували саме ті товари, яке максимально задовольнять їхні запити за якістю і брендингу. Якщо у вас стоїть завдання купити рюкзаки з відділенням для ноутбука оптом, отримавши при цьому максимально хорошу ціну, наші менеджер з радістю допоможуть вам з вибором відповідної позиції.
Ноутбуки, які ще буквально вчора представляли собою недоступну для більшості техніку, на сьогоднішній день представлені на прилавках магазинів величезним асортиментом в великому ціновому діапазоні. І тому з кожним днем ​​все більше і більше людей відмовляються від стаціонарних комп`ютерів на користь ноутбуків. Дана техніка є мобільною і може використовуватися де завгодно поза домом. Однак, взявши з собою ноутбук в подорож або навіть в сусіднє кафе, власник піддає його підвищеного ризику. Щоб знизити ймовірність пошкодження техніки до мінімуму, слід звернути увагу на сумки для ноутбуків з логотипом, вибравши найбільш підходящу з них.
 
Компанія «ST_PRINT» здійснює оптову та роздрібну реалізацію сувенірної продукції, яка володіє не тільки естетичними, але і практичними властивостями. Сумки для ноутбуків з нанесенням не є винятком і представлені в нашому каталозі прекрасним асортиментом.
 

Сумки для ноутбуків оптом найрізноманітніших моделей

На перший погляд може здатися дивним те, що ми робимо акцент на різноманітності моделей. Справді. Що такого особливого може бути в сумці для ноутбука з друком? Хіба що її розмір, розрахований на техніку з певною діагоналлю дисплея. Однак, таку думка є помилковою. І сумки для ноутбуків з нанесенням логотипу відрізняються далеко не тільки своїм розміром.
 
У цьому можна переконатися, поглянувши на ті моделі, які представлені на сьогоднішній день в нашому каталозі. Їх кілька десятків. Тому, є з чого вибрати і є що порівняти. Перше, на що слід звернути увагу - це тип сумок для ноутбуків під логотип. У каталозі «ST_PRINT» представлені безпосередньо сумки, які нагадують собою дипломати за формою. А ще є спеціально розроблені для ноутбуків рюкзаки. Є невеликі, розраховані на пристрої з діагоналлю 14 дюймів, а є і побільше, які призначені для техніки з моніторами діагоналлю в 17 дюймів.
Сумки для ноутбуків під нанесення і з друком
Абсолютно всі сумки для ноутбуків, які ви можете бачити в даному розділі нашого каталогу, ідеально підходять для того, щоб на них був здійснений друк логотипу, будь-якого зображення або, наприклад, напису. Наша компанія здійснює реалізацію в роздріб і оптом сумок для ноутбуків під нанесення, що дозволить вам здійснити будь-який друк в будь-який час за своїм бажанням.
 
Якщо ж ви хочете отримати вже брендовані сумки для ноутбуків, то ми будемо раді допомогти вам в даному питанні. Друк на сумках для ноутбуків буде виконано кваліфікованими фахівцями компанії «ST-PRINT», які мають великий досвід вирішення подібного роду завдань. Нанесення логотипу на сумки для ноутбуків здійснюється на сучасному, професійному обладнанні. З огляду на дані фактори, ви можете ні хвилини не сумніватися в тому, що результат буде високої якості.
 
Сумки для ноутбуків з логотипом від «ST-PRINT» - це практичний аксесуар для зберігання і транспортування вашої техніки.

Ваш номер телефону: