Еко-сумки з логотипом Львів


Еко-сумка 95231406 Еко-сумка 95231406 На складі

Замовити від 75.18 грн


1   2  
Це екологічно чисті, естетичні та стильні сумки щоденного вжитку. Вони зручні у використанні, мають, до того ж, різні розміри і доступні ціни. Мрія будь-якого менеджера рекламної компанії - довговічні універсальні носії рекламної інформації, якими щодня користуються покупці - еко сумки з логотипом.
Практична і презентабельна сумка з екологічно чистого матеріалу або еко сумка, модель якої відрізняється стильним і простим дизайном - обов`язковий аксесуар в гардеробі сучасної людини. Оригінальність і ексклюзивність еко сумки підкреслюється нанесеним принтом або логотипом, замовити друк якого на сумці можна у Львові за вигідними і доступними цінами, доповнюючи свій образ.
 

Замовити друк на еко-торбах

Сумка - обов`язковий атрибут будь-якої жінки. Для чоловіка це просто резервуар для транспортування вантажу, для жінок же це індикатор смаку, підкреслює також індивідуальність. Є жінки, які в своєму гардеробі тримають по дві, три і більше різних моделей. Можна сказати, на всі випадки життя.
Ви напевно розумієте важливість створення позитивного іміджу компанії. Так ось, замовити еко сумки з логотипом - відмінне рішення, що сприяє формуванню правильного образу компанії. Кожен клієнт, який купив свій виріб, автоматично стає носієм реклами. Логотип буде привертати увагу оточуючих, і деякі мимоволі задумаються про відвідування вашого магазину. Основна перевага нашої друкарні в тому, що ми робимо виключно запам`ятовуються логотипи. Яскраві, барвисті і стильні.
 
Також, звернувшись в друкарню ST-PRINT, ви можете розраховувати на інші важливі переваги:
• швидкість виконання замовлення (ніяких порушень дедлайнів);
• висока якість кінцевого результату;
• індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення;
• можемо надати допомогу зі створення макета;
• працюємо як з великими, так і дрібними замовленнями.
 
Сьогодні друк на екоторбах - популярне явище. Це відмінний шанс підвищити конкурентоспроможність вашої організації. За додатковою інформацією звертайтеся до наших консультантів за вказаними номерами або замовте зворотний дзвінок.
 
Ефектна еко сумка - продуманий маркетинговий хід.
Виробнича компанія ST-PRINT пропонує послуги професійної і якісної друку на різних видах і типорозмірах еко сумок з урахуванням побажань кожного клієнта, що наноситься принт, малюнок або логотип на сумку стане дієвим рекламним ходом. Найпоширеніші варіанти застосування еко сумок зі вставками і без них, грунтуються на проведених з метою залучення потенційних споживачів і клієнтів маркетингових заходів:
підвищення впізнаваності бренду. Висока якість друку на сумці логотипу маркету, товарного знака або принта, який символізує приналежність до бренду, це відмінний і доступний рекламний хід, особливо при замовленні оптового кількості еко сумок для товарів за спеціальними цінами;
презентації та промо-акції. Комплекс презентаційних заходів, участь інноваційних або модернізованих товарів у виставках і рекламних промо-акціях супроводжується пропозицією придбання зразків за ексклюзивною вартості, які можуть упаковуватися в еко сумку з принтом;
популяризація компанії. Великий супер маркет з розширеним товарним асортиментному або магазин біля будинку реалізує штучні товари використовують сумки з логотипом в якості додаткової послуги при доставці придбаних дистанційно товарів.
Стандартизовані моделі сумок зі вставками або без них, відрізняються матеріалом виготовлення, вони можуть використовуватися як практична упаковка для придбаних товарів в роздрібних маркетах і торгових точках, в якості рекламного ходу з високою ефективністю.
Як замовити якісний друк на сумці - швидко і максимально вигідно.
Ефектна і привертає увагу еко сумка стандартної моделі з надрукованим логотипом принесе колосальну користь комерційного або соціального проекту, можливість замовлення великої кількості еко сумок забезпечує особливі умови співпраці. Для того, що б скористатися послугами з нанесення малюнка на еко сумки у Львові, досить узгодити макет з менеджером і підібрати модель сумки з урахуванням матеріалу виготовлення зі вставками і без.
Екосумки - стильний аксесуар для практичного використання
Сумки з бавовни - сучасний тренд, який прийшов в Україну з Європи. Екосумки - стильні і оригінальні, а також абсолютно безпечні для навколишнього середовища вироби. Головний плюс екосумки - універсальність, вона стане незамінним аксесуаром на пляжі, пікніrе або прогулянці, з нею можна відправитися на тренування, в басейн або навіть на роботу, вдало доповнивши будь-який літній образ.
 
Крім цього, еко сумка може стати оригінальним і корисним подарунком, наприклад, для близької людини або друга, який стежить за модними трендами і небайдужий до екологічних проблем.
 
Причини купити екоторбу з бавовни
В Європі екосумки використовують уже кілька років. Це зручна і стильна заміна звичайних поліетиленових пакетів. Шкідливість поліетилену і пластикової тари дозволяє виділити як мінімум 5 причин купити еко сумку з бавовни:
 
1. Щоб розклався один пластиковий пакет, потрібно до 400 років
 
2. На виробництво поліетиленової тари, щорічно витрачається близько 4% світових запасів нафти.
 
3. Число пластикових відходів, в тому числі і ПЕ виробів, постійно збільшується. За останні 5 років показник зріс на 25%.
 
4. Більшу частину океанічного сміття становлять вироби з поліетилену, через що гине понад мільярд морських тварин і птахів.
 
5. При переробці нафти для пластику, утворюється безліч отруйних речовин, які потрапляють у воду, грунт і повітря.
 
Крім протистояння глобальним проблемам навколишнього середовища, екологічна сумка з логотипом допоможе просто розбавити звичайний образ практичною і стильною річчю. У екосумки безліч переваг, серед яких:
 
легкість в користуванні (її просто прати, вона швидко сохне);
 
можливість вибрати оригінальний дизайн;
 
доступна ціна.
 

Купити екоторбу у Львові ST-PRINT

Зараз еко сумки поступово набирають популярність, напевно у вашого улюбленого блогера, співачки або актора є кілька цих оригінальних і практичних аксесуарів. У нашому магазині ви можете купити бавовняну сумку з будь-яким принтом або логотипом, оптом чи вроздріб.
 
Купити екологічну сумку у Львові можнадоставка здійснюється будь-яким зручним для вас способом. 
 
 

Ваш номер телефону: