Сумки

 Рюкзак 95739801 Рюкзак 95739801 На складі

Замовити від 1377.62 грн1   2   3   4   5   6  
Сумки з логотипом
Рекламні сумки з логотипом компанії - один з найефективніших способів просування бренду, адже вони рекламують Вас не тільки серед тих, кому подарована сумка, але і на вулиці, в транспорті, офісах, різних заходах всім оточуючим. Замовити друк на сумках  у Львові може будь-яка компанія, адже вибір продукції цієї категорії величезний: промо сумки під нанесення логотипу, рюкзаки з брендуванням, конференц папки для документів з друком, косметички і нессесери і багато іншого. Особливо впевнено про ефективність цих рекламних носіїв можна стверджувати для компаній, що працюють в сегменті товарів B2C.
 
Промо сумки з логотипом на замовлення оптом з лляної тканини, спанбонду, нейлону, готові вироби зі складу в каталозі або пошив сумок за індивідуальним дизайном - дуже популярний вид корпоративної сувенірної продукції. Більш дорогі вироби, наприклад рекламні конференц сумки з брендуванням, папки та портфелі для документів з логотипом, рюкзаки з нанесенням, косметички можуть стати відмінним корпоративним подарунком для Вашого бізнесу.
 
Ми пропонуємо як готову сувенірну продукцію, так і пошиття сумок на замовлення (виготовлення сумок за індивідуальним дизайном) з подальшим нанесенням фірмової символіки. Наш швейний цех і штат дизайнерів допоможуть створити ексклюзивне рішення для Вашої рекламної акції, яскраве і помітне, привертає увагу клієнтів.
Під нанесення логотипу доступні наступні види сумок:
промо сумки
сумки холодильники
рюкзаки
конференц сумки
Сумки для ноутбуків
Спортивні та дорожні сумки
пляжні сумки
 
Нанесення логотипу на сумки (друк) здійснюється за допомогою шовкографії або термотрансфера. Шовкографія дозволяє нанести логотип на кишеню або передню частину рекламної сумки, кольоровість зображення при цьому не обмежена. Крім друку шовкографією ми здійснюємо виготовлення та пошиття промо сумок з льону, поліестеру, бавовни, бязі, спанбонду і т.д. Ви можете замовити пошиття сумок на замовлення, вибравши відповідний Вам колір і модель, розмір (зразки тканини надаються за запитом).
 
Сумка з логотипом - це прекрасний подарунок клієнтам або співробітникам і ефективний рекламний носій. Логотип на рекламну сумку можна нанести для того, щоб укомплектувати промо одяг кур`єрів, доставщиків та інших службовців Вашої компанії.
 
ПРОМО-СУМКИ
Наша компанія має власне швейне виробництво і цех трафаретного друку (шовкографії). Ми пропонуємо пошиття промо сумок на замовлення з подальшим нанесенням логотипу за вигідними оптовими цінами. Виготовлення сумок, рюкзаків і косметичок здійснюється по заздалегідь підготовленим кроям, які ми пропонуємо Вам на нашому сайті.

Ваш номер телефону: