Ручки пластикові

Clear (Ritter Pen) Clear (Ritter Pen) На складі

Замовити від 25.33 грн
Ручка 89526909 Ручка 89526909 На складі

Замовити від 14.58 грн

Ручка Clear Gold (Ritter Pen) Ручка Clear Gold (Ritter Pen) На складі

Замовити від 35.02 грн


Ручка Clic Ручка Clic На складі

Замовити від 4.64 грн


Ручка Dallas Ручка Dallas На складі

Замовити від 17.11 грн


1   2   3  
Ручки з логотипом-популярний і улюблений багатьма рекламний сувенір. Перш за все брендовані ручки з друком логотипу у Львові від ST-PRINT так популярні в силу своєї універсальності і практичності, адже ручки потрібні всім, а вибрати ручку можна на будь-який смак і бюджет. Компанія ST-PRINT пропонує послуги по друку на ручках і олівцях за допомогою тамподруку та повнокольорового УФ друку. Ці дві технології дозволяють реалізовувати практично всі завдання по виготовленню брендованих ручок. Зображення може наноситися як на корпус ручки, так і на кліпсу. Крім друку до Ваших послуг широкий асортимент ручок під нанесення, більшість ходових бюджетних моделей і кольорів у нас завжди в наявності на складі.
 
Компанія ST-PRINT є надійним партнером в сфері друку логотипу. Якщо Вам необхідні ручки з логотипом преміум сегменту або сегмента престиж, ми запропонуємо Вам широкий асортимент ручок по каталогам і підберемо найбільш оптимальний варіант. Якщо у Вас вже є ручки, Ви можете замовити у нас тільки друк. Менеджер проконсультує Вас, який краще спосіб друку вибрати і сформує ціну.
Ручки  з друком логотипу у Львові від ST-PRINT - це один з найдешевших і масових видів сувенірної продукції. Ручки є у кожної людини, і на них обов`язково є логотип, який рекламує і нагадує про фірму або бренд. Ручки з логотипом вашої фірми будуть рекламувати вас серед ваших потенційних клієнтів, колег по бізнесу або ділових партнерів. Ручки бувають  пластикові та металеві і в свою чергу вони поділяються на прості ручки, хороші і дорогі або ВІП ручки. Подарункові ручки замовляють зазвичай відразу з чохлами для ручок, які теж бувають різні. Про все це ви дізнаєтесь, почитавши цю статтю.
 
Виготовлення ручок з логотипом у Львові починається з вибору самої ручки під друк. Ручки бувають пластикові і металеві. Пластикові ручки в свою чергу бувають різних видів, розмірів, форм і кольорів. Взагалі пластикових ручок в Україні велика кількість, більше 300 видів, від дешевих ручок промо класу, до дорогих пластикових ручок, зовні дуже схожі на металеві. Металеві ручки самі по собі дорожчі, аніж пластикові, вони теж бувають промо класу і дорогі, від відомих світових брендів. Металеві ручки  з друком логотипу у Львові від ST-PRINTнайчастіше дарують як подарунки керівникам або роблять лімітовані тиражі для колег або клієнтів компанії, які можуть собі це дозволити. Ознайомитися з ручками під друк ви можете на нашому сайті.
 
Друк на ручках логотипу у Львові робиться декількома технологіями друку: шовкотрафаретним друком, тамподруком і лазерним гравіюванням. На пластикових ручках найвигідніше робити тамподрук або шовкотрафаретний друк. Це обидва дешевих види друку, які робляться за кольорами, найчастіше в 1-2 кольори, так як сама площа під друк маленька і складно поєднувати більше двох кольорів, але можливо. Шовкотрафаретний друк на ручках робиться при тиражах від 100 шт і більше. Для друку на металевих ручках використовується лазерне гравіювання. Гравіювання на ручках можна робити від 1 штуки, і вона ніколи не стирається, але її мінус в тому - що вона робиться в 1 колір, так як знімає верхній шар матеріалу. На металевих ручках можна зробити і шовкотрафаретний друк, але краще використовувати гравіювання.
 
Футляри для ручок необхідний елемент, коли ви хочете зробити подарунки. Футляри для ручок найчастіше йдуть з ними в комплекті, але можна замовити ручки і футляри окремо. На самих футлярах можна зробити друк логотипу методом шовкотрафаретного друку, що ще більше додасть вашому подарунку солідності.
 

Замовити ручки з логотипом у Львові ви можете в рекламному агентстві «ST-PRINT» вибравши ручки з каталогу і звернувшись до наших менеджерів, які з радістю вам допоможуть.   Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.  

 

Ваш номер телефону: