Друк на олівцях Львів
Олівець золотистий
Олівець золотистий На складі

Замовити від грн

Олівець механічний Олівець механічний На складі

Замовити від 23.17 грнОлівець механічний 500М Олівець механічний 500М На складі

Замовити від 0.00 грн


Олівець простий чорний Олівець простий чорний На складі

Замовити від 15.34 грнДерев’яні олівці VIVA Дерев’яні олівці VIVA Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Набір кольорових олівців 56091 Набір кольорових олівців 56091 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

Дере’яні чи механічні олівці з логотипом є одиним з найпопулярніших промо сувенірів завдяки не високій варстості та безумовній користі такого подарунку.

Надрукувавши адресу сайту, інші контактні дані чи логотип на олівці Львів Ви отримаєте екологічний та корисний рекламний сувенір.

 

Крім своєї прямої функції - малювати, олівці ще успішно використовують в рекламі, як олівці з логотипом. Олівці з логотипом вашої фірми є одним з видів брендованої сувенірної продукції поряд з іншими канцелярськими товарами: ручками, блокнотами, щоденниками і є частиною фірмового стилю компанії.
 
Олівці можуть бути з кольоровим або сірим грифелем. І дерев`яного або пластмасового корпусу, який може бути кольору дерева або будь-яких інших кольорів. Ще розрізняють олівці з резинкою або без неї. У рекламі найчастіше під нанесення логотипу використовуються прості олівці з сірим грифелем. Але бувають вони різних видів: круглий, квадратний, тригранний заточений і не заточений, креслярський, будівельний, з гумкою і без неї, механічний тонкий і товстий. Великий плюс олівців в тому, що вони можуть писати на м`якій або твердій поверхні, а також на вазі. Вони на відміну від інших канцелярських товарів не замерзають, що не плавляться і не течуть. Олівці з логотипом ідеально підходить для використання офіціантами, також добре послужать в сфері готельно-ресторанного бізнесу, і сфері обслуговування. Олівці стануть відмінним подарунком для ділових людей, і це може допомогти вам у просуванні вашого бренду, товарів або послуг серед них.
 
Друк на олівцях логотипу у Львові робиться двома технологіями: тамподрук або лазерне гравіювання. Лазерне гравірування логотипу використовується рідко, але така технічна можливість є. Лазер вирізає верхній шар олівця і залишає малюнок або напис нижнім шаром, тобто така друк логотипу на олівці можлива тільки в 1 колір. Найбільш поширена технологія друку - це тамподрук, яка використовується і для друку на ручках, чашках і будь-яких овальних і не рівних предметах. Суть цієї технології в тому, що логотип або напис наноситься після фотовиводу на матрицю у вигляді тампона і потім вмочується в фарбу і прокочується по виробу. Тамподрук у Львові можливий тільки з векторних логотипів і наноситься за кольорами один за одним. Через те, що олівець сам по собі не великий, рекомендується друк на олівцях логотипу у Львові в 1 або 2 кольори. Для тамподруку все одно на якому олівці друкувати: дерев`яному або механічному, круглому або з гранями, але для друку логотипу краще підходять круглі, тому що тоді виходить більше область друку, ніж на межі. Максимальна кількість кольорів для друку на олівцях - чотири кольори. Тамподрук підходить для нанесення досить тонких і точних елементів і спеціальна фарба стійка до фізичних дій і прослужить не один рік. Якщо ви хочете замовити олівці з повнокольоровим друком у Львові, це можна зробити з використанням технології УФ-друку. Виробництво олівців на замовлення у Львові можливо невеликими партіями, рекомендований тираж від 100 штук. Якщо вас зацікавить ця послуга, ви зможете дізнатися про неї у наших менеджерів.
 
Виготовлення олівців з логотипом у Львові розділяється на два процеси: закупівля олівців під друк і друку на них логотипу у Львові. Важливо, щоб олівці були чисті або майже чисті для подальшого друку на них логотипу. Дерев`яні олівці з сірим грифелем можуть бути різного кольору корпусу: сріблястим, золотистим, червоним, білим, чорним, зеленим, синім, жовтим і більш складних кольорів. Механічні олівці, які представляють собою пластиковий корпус і різної товщина грифель, який висувається натисканням кнопки зверху олівця, теж можуть бути різних кольорів і відтінків. Але плюс дерев`яних олівців в тому, що вони виготовляються з поновлюваних джерел і не забруднюють навколишнє середовище. З огляду на рівень забруднення нашої планети, все більше людей шукають для себе еко варіанти реклами у Львові від ST-PRINT і життя, для них олівець - ідеальний варіант сувенірної продукції з логотипом. Та й крім цього, дерев`яний, справжній олівець набагато приємніше тримають в руках, ніж пластмасу. Крім цього останнім часом стало модно виробництво олівців з переробленої макулатури у Львові від ST-PRINT. Якщо вам потрібні олівці з кольоровим грифелем, а не сірим, як зазвичай використовується під друк, то в реклмній агенції ST-PRINT це теж можливо.
 
Якщо ви готові зробити замовлення олівців з логотипом у Львові або вам потрібен прорахунок друку на олівцях у Львові і його немає в наших прайсах, то телефонуйте або пишіть і  менеджери ST-PRINT з радістю вам допоможуть.

Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: