Еко ручки з логотипом ЛьвівРучка Bamboo Rubber Ручка Bamboo Rubber На складі

Замовити від 30.01 грнРучка картонна Ручка картонна На складі

Замовити від 16.67 грн
Ручка кулькова Bamboo-7100 Ручка кулькова Bamboo-7100 На складі

Замовити від 33.40 грн


Ручка кулькова Ecopen Ручка кулькова Ecopen На складі

Замовити від 14.42 грн
Ручка кулькова Stone Ручка кулькова Stone На складі

Замовити від 15.10 грнARTEL. Ручка кулькова IT3892 ARTEL. Ручка кулькова IT3892 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


BAMBOOSET. Набір: ручка і олівець MO8111 BAMBOOSET. Набір: ручка і олівець MO8111 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

Brakem — олівець і ручка у футлярі
Brakem — олівець і ручка у футлярі Товар під доставку з Європи

Замовити від грнBripp — бамбукова кулькова ручка AP809428 Bripp — бамбукова кулькова ручка AP809428 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

CARTOON. Ручка кулькова пластикова IT3780 CARTOON. Ручка кулькова пластикова IT3780 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


CHUPI GREEN. Ручка кулькова IT3888 CHUPI GREEN. Ручка кулькова IT3888 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


1   2  

Друк на еко-ручках та паперових ручках у Львові

ST-PRINT пропонує вам купити оптом і в роздріб еко-ручки. Це рекламна продукція, виготовлена ​​з вторинно перероблених матеріалів. Вони практично повністю утилізуються, саме тому використання такого канцелярського приладдя не шкодить навколишньому середовищу.
Еко-ручки з паперу з логотипом - це недорогий, простий, але неймовірно ефективний спосіб зробити вашу компанію або бренд більш впізнаваним. На їхню поверхню можна нанести різні зображення, контактні дані або гасло компанії. Завдяки цьому вони стануть відмінною рекламною брошурою і одночасно з цим «розкажуть» клієнтам і партнерам про вашому шанобливе ставлення до природи. Це позитивно вплине на імідж компанії.
Цей сувенір ідеально підходять для використання:
на ділових зустрічах і конференціях;
семінарах і тренінгах;
в рекламних акціях.
Це дуже корисна річ, яка завжди необхідна в офісі. Ручки слід роздати співробітникам і розмістити на столах для відвідувачів.
Замовивши ручки з картону або паперу з логотипом в ST-PRINT Ви в найкоротші терміни отримаєте партію канцелярського приладдя з екологічно безпечних матеріалів зі звичайними стержнями і друкарськими вузлами. Вони зручні у використанні і будуть добре і довго писати.
Ознайомитися з асортиментом продукції, вибрати потрібний колір, дизайн і форму еко-ручок, а також оформити замовлення можна на нашому сайті.
ЕКО-РУЧКИ З ТЕТРА-Пака зі складу та під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT.
Пластик EcoLine, з якого створені ручки Kiki EcoLine, виходить шляхом переробки використаного пакування від рідких харчових продуктів. Один відсоток від продажів Екопродукт LeccePen (R) компанія відраховує на підтримку програм із захисту навколишнього середовища. Тамподрук у Львові має обмеження по стійкості до стирання, так як матеріал "Еколайн" є повністю екологічним. Рекомендовані технічні умови по персоналізації вказані в файлі для макетів.
Картонні еко ручки зі складу та під замовлення під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT.
Картонні еко ручки під друк логотипів і написів оптом за низькими цінами під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT. Продаємо картонні ручки оптом у Львові. У нас вигідно замовляти картонні ручки під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT великими і малими партіями. Так само робимо картонні ручки під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT. Вартість нанесення залежить від партії замовлення.
Замовити еко ручки оптом під замовлення з друком логотипу у Львові від рекламної агенції ST-PRINT з можливістю доставки замовлення в будь-яке місто України. Вибрати ручки в каталозі просто, виберіть еко ручки - напишіть артикул і вкладіть логотип або макет, якщо вам потрібно нанесення на еко ручках.
Еко ручки без друку ми відвантажуємо на наступний день.

Еко ручки з логотипом у Львові під замовлення рекламної агенції ST-PRINT.

Робимо еко ручки з логотипом з різними способами нанесення - тамподрук, УФ-друк, кругова шовкографія (на певних видах ручок). Вартість нанесення залежить від партії замовлення. Терміни друку від 5 днів. Ціни на еко ручки залежить від партії замовлення, кількості кольорів друку.
Еко ручки GREEN TOUCH з логотипом у Львові.
У сучасному світі прийнято проявляти турботу про екологію. Тепер зберегти частинку природи ви можете, використовуючи екологічні ручки. Така красива і стильна штучка поки досить новий продукт на вітчизняному ринку, тому її придбання стане оригінальним рішенням. З її допомогою ви можете звично вести записи, але при цьому вона абсолютно безпечна для навколишнього середовища.
 
 
Асортимент екологічних ручок від ST-PRINT
На цій сторінці ви знайдете різні ручки з картону, дерева або вторсировини під нанесення логотипу у Львові. Це не тільки стильний і функціональний аксесуар, але і відмінний спосіб проявити свою турботу про навколишній світ.
 
 
Ви можете подарувати такі ручки кожному співробітнику свого підприємства або фірми. Колеги по достоїнству оцінять такий еко предмет, а вашим клієнтам оригінальний подарунок напевно припаде до душі.
 
 
Використовуйте еко ручки з логотипом в якості реклами. Така продукція буде привертати загальну увагу. Це відмінний сувенір для роздачі на промоакції, виставці або конференції. Цей аксесуар - вдале рішення для розміщення на ньому логотипу або назви компанії, контактної інформації. Еко ручки з логотипом під замовлення у Львові - це один з видів реклами, яка надовго залишиться перед очима клієнтів і партнерів.
 
 
Використовуйте такі корисні сувеніри для створення корпоративного стилю. Якщо у кожного співробітника буде саме така ручка, то напевно багато оцінять вашу турботу про навколишнє середовище і стануть ставитися до вашої діяльності з більшою довірою і повагою. Ручки з дерева або картону з друком логотипу у Львові стануть своєрідною візитною карткою і повідомляла про ваших найкращих намірах і турботі про навколишнє середовище.
 
 
Еко ручки з логотипом - це черговий крок до успіху вашої компанії!
 
 
Оформлення замовлення та доставки
Ви вирішили замовити таку продукцію? Тоді рекламна агенція ST-PRINT до ваших послуг! Почніть свою покупку з вибору продукції на нашому сайті. На цій сторінці представлені різні варіанти еко ручок, кожна з яких гідна виявитися в ваших руках.
 
 
Визначилися з вибором? Тоді оформляйте замовлення за допомогою кошика нашого сайту. Ви можете внести доповнення до своєї заявки онлайн або ж висловити побажання в телефонному режимі.
 
 
 
Якщо виникли питання, ви завжди можете адресувати їх  менеджерам рекламної агенції ST-PRINT по телефону або за допомогою сайту.
 

Ваш номер телефону: