Друк на ручках


Clear (Ritter Pen) Clear (Ritter Pen) На складі

Замовити від 25.33 грн


Олівець золотистий
Олівець золотистий На складі

Замовити від грн


Олівець механічний Олівець механічний На складі

Замовити від 21.11 грн


Олівець механічний 500М Олівець механічний 500М На складі

Замовити від 0.00 грн


Олівець простий чорний Олівець простий чорний На складі

Замовити від 13.98 грн


1   2   3   4   5   6   7   8  
Ручки та олівці з логотипом компанії - це недорогий, ефективний і простий спосіб зробити Ваш бренд більш впізнаваним. Така продукція може стати чудовим рекламним сувеніром або корпоративним подарунком, яким Ваші клієнти та партнери будуть користуватися кожен день. Компанія «ST-print» пропонує Вашій увазі широкий асортимент фірмових ручок і друк на ручках під нанесення логотипу.

Ручки з логотипом компанії

 Ручка з логотипом - найпопулярніший у світі рекламний сувенір, що дозволяє ненав`язливо розмістити інформацію про вашу компанію. Реклама на ручках - ефективний спосіб повідомити про себе на виставках, презентаціях та конференціях. Сувенірні ручки з логотипом - елемент корпоративної культури та стилю, який створює відчуття презентабельності і показності фірми в очах клієнтів і партнерів. Ручки з нанесенням дарують у магазинах, готелях і аеропортах, підносять в подарунок потенційним клієнтам і партнерам на корпоративні свята та інші значущі дати. З упевненістю можна сказати, що кожна ручка з логотипом рано чи пізно доставить інформацію про вашу компанію тому, хто її потребує.
 
Компанія «ST-print» пропонує вашій увазі каталог сувенірних ручок під нанесення логотипу від різних виробників та друк на ручках. Нанесення логотипу на сувенірні ручки в компанії «ST-print» проводиться методом тамподруку, шовкодруку та лазерного гравіювання.
 
Для бюджетних заходів чи масової роздачі ми надаємо дешеві ручки з логотипом у великому асортименті, який представлений в нашому каталозі, у нас ви зможете підібрати саме те, що Вам потрібно, ручки з логотипом дешево. Ми застосовуємо гнучкий індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, а завдяки стильному дизайну і якості ручок з логотипом, вони гідно просунуть Вашу продукцію на ринку.
Вашій увазі в нашому каталозі представлені найрізноманітніші типи ручок:
  • промо ручки з логотипом;
  • пластикові ручки з логотипом;
  • ручки металеві з логотипом;
  • сувенірні ручки з логотипом;
  • ручки кулькові з логотипом.
  • ручки гелеві з логотипом.
Також в нашій компанії «ST-print»  Ви можете замовити ручки з логотипом з таких матеріалів як метал, дерево, пластмаса.
Промо ручки і ручки з логотипом компанії у фірмовому стилі використовують як сувенір, без якого не обходяться акції, конференції, виставки, презентації та семінари.
 
Завдяки великому досвіду ми гарантуємо оперативне та високоякісне виконання ручок з логотипом, за оптимальними цінами.

Ваш номер телефону: