Ручки та олівці з логотипом компанії - це недорогий, ефективний і простий спосіб зробити Ваш бренд більш впізнаваним. Така продукція може стати чудовим рекламним сувеніром або корпоративним подарунком, яким Ваші клієнти та партнери будуть користуватися кожен день. Компанія «ST-print» пропонує Вашій увазі широкий асортимент фірмових ручок і друк на ручках під нанесення логотипу.

Ручки з логотипом компанії

 Ручка з логотипом - найпопулярніший у світі рекламний сувенір, що дозволяє ненав`язливо розмістити інформацію про вашу компанію. Реклама на ручках - ефективний спосіб повідомити про себе на виставках, презентаціях та конференціях. Сувенірні ручки з логотипом - елемент корпоративної культури та стилю, який створює відчуття презентабельності і показності фірми в очах клієнтів і партнерів. Ручки з нанесенням дарують у магазинах, готелях і аеропортах, підносять в подарунок потенційним клієнтам і партнерам на корпоративні свята та інші значущі дати. З упевненістю можна сказати, що кожна ручка з логотипом рано чи пізно доставить інформацію про вашу компанію тому, хто її потребує.
 
Компанія «ST-print» пропонує вашій увазі каталог сувенірних ручок під нанесення логотипу від різних виробників та друк на ручках. Нанесення логотипу на сувенірні ручки в компанії «ST-print» проводиться методом тамподруку, шовкодруку та лазерного гравіювання.
 
Для бюджетних заходів чи масової роздачі ми надаємо дешеві ручки з логотипом у великому асортименті, який представлений в нашому каталозі, у нас ви зможете підібрати саме те, що Вам потрібно, ручки з логотипом дешево. Ми застосовуємо гнучкий індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, а завдяки стильному дизайну і якості ручок з логотипом, вони гідно просунуть Вашу продукцію на ринку.
Вашій увазі в нашому каталозі представлені найрізноманітніші типи ручок:
  • промо ручки з логотипом;
  • пластикові ручки з логотипом;
  • ручки металеві з логотипом;
  • сувенірні ручки з логотипом;
  • ручки кулькові з логотипом.
  • ручки гелеві з логотипом.
Також в нашій компанії «ST-print»  Ви можете замовити ручки з логотипом з таких матеріалів як метал, дерево, пластмаса.
Промо ручки і ручки з логотипом компанії у фірмовому стилі використовують як сувенір, без якого не обходяться акції, конференції, виставки, презентації та семінари.
 
Завдяки великому досвіду ми гарантуємо оперативне та високоякісне виконання ручок з логотипом, за оптимальними цінами.

Ваш номер телефону: