друк на ялинкових кульках у Львові

Новорічні прикраси з логотипом традиційний сувенір, що залишається актуальним напередодні Нового Року. Наша компанія займається друком на ялинкових кульках та пропонує особливо вибагливим клієнтам послуги ручного розпису глітером на ялинкових іграшках у Львові.
Ялинкові кульки з логотипом є не лише яскравим і незабутнім презентом на свято для колег і клієнтів, але і одним з недорогих і вдалих рекламних засобів. Нанесення логотипу на ялинкові кулі у Львові надає даній «іграшці» сувенірний і рекламний зміст.
 
Як довела практика, упаковані в спеціально розроблену коробку, ялинкові кульки з логотипом ніколи не викидаються, а зберігаються як сувенір довгі роки, нагадуючи своєму власникові про ділову або корпоративну зустріч, і про компанію, яка йому презентувала даний сувенір. Зручно зберігати такі подарунки в своєму офісі, де його можуть побачити ще й клієнти фірми.
 
Рекламно-виробнича компанія «ST-print» пропонує Вам друк на новорічних кульках за допомогою сучасних технологій тамподруку, 
що призначений для нанесення візерунків і написів на нерівних поверхнях. Нанесення логотипу на ялинкові кульки може здійснюватися як з однієї, так і з обох сторін.
Основними перевагами тамподруку на ялинкових кулях є:
Можливість надрукувати з декількох сторін новорічного кульки
Можливість друкувати не тільки на кулях круглої форми, але і на кулях з більш складною геометрією
Висока швидкість друку, що дозволяє в найкоротші терміни здати тираж 
Висока точність при поєднанні кольорів
Друк на кулях будь-якого розміру
Практично моментальне висихання фарби
При цьому поверхня новорічного кулі може бути як глянцевою, так і матовою. 
 
Найбільшою популярністю користуються ялинкові іграшки на замовлення таких розмірів: 60, 80, 100 і 120 міліметрів. 

Ваш номер телефону: