Ароматизатори - це вироби, які використовують для надання продуктам певних запахів, створення покращення чи зміну аромату.

Одним з видів ароматизаторів є сувенірні ароматизатори (ароматизатори з логотипом). Їх часто використовують в авто, або для інших сувенірів.

роматизатор з логотипом - простий та ефективний вид реклами для Вашого бізнесу, він постійно супроводжуватиме в дорозі Ваших клієнтів та партерів і нагадуватиме про діяльність Вашої компанії. Корпоративний ароматизатор задіює не лише візульну пам’ять, а й асоціативну пам’ять ароматів.

 
Виготовлення ароматизаторів у Львові здійснюється на трьох типах матеріалів:
  • висококапілярний картон
  • висококапілярний картон підвищеної білизни
  • пресований бавовняний пух та целюлоза
 
Для виготовлення корпоративних ароматизаторів використовуються парфумні запашники відомих торгових марок Франції та Іспаній, це дозволяє максимально довго зберігати стійкість та насиченість аромату.
 
Друк на ароматизаторах здійснюється з допомогою технології шовкотрафарету, що дозволяє передати найдрібніші елементи дизайну максимально точно та відтворити будь-який потрібний колір. Максимальна кількість кольорів друку - чотири.
 
Для надання форми ароматизатору з логотипом віддруковані аркуші піддаються висічці. З типовими формами можна ознайомитися на сайті. Також можна виготовити індивідуальну форму, що якнайкраще буде личити до Вашого корпоративного стилю. При замовленні тиражів від 5000 шт індивідуальна форма - безкоштовно.
Мінімальне замовлення - 500 шт.

Ваш номер телефону: