Термоси

Термос 10053502 На складі

Замовити від 0.00 грн

Термос 19543103 На складі

Замовити від 733.51 грн


Термос 90304208 На складі

Замовити від 411.53 грн


Термос 90304298 На складі

Замовити від 297.96 грн


Термос 95461707 На складі

Замовити від 296.71 грн

Термос 95475608 На складі

Замовити від 587.69 грнТермос 95639802 На складі

Замовити від 133.85 грн

Термос 95822332 На складі

Замовити від 237.12 грн


Термос 95885811 На складі

Замовити від 506.38 грн


Термос Basic, ТМ Discover На складі

Замовити від 278.60 грн


1   2   3   4  

Іміджева і рекламна продукція - це невід`ємна частина просування товарів і послуг вашої компанії. Чим частіше на увазі з`являється логотип фірми, тим міцніше він осідає в зоровій пам`яті цільової аудиторії фірми. Ось тому так важливо потурбуватися про виробництво іміджевої продукції, і вибрати найбільш вдалі предмети для нанесення логотипу.

Сучасний прогрес зробив крок настільки далеко, що сьогодні друк здійснюється на абсолютно будь-яких поверхнях. Дуже популярним на сьогодні виробом у компанії ST-PRINT є термос з логотипом. А чому б, власне, і ні? Термос - це річ просто незамінна, особливо для людини, який часто подорожує, займається тим чи іншим зимовим видом спорту, за обов`язком своєї служби часто знаходиться на вулиці і так далі. Тому, якщо ви подаруєте своєму постійному або потенційному клієнтові брендований термос - його подяка не буде меж. Друк логотипу на термосі у Львові в основному замовляють компанії, що працюють в галузі спортивного обладнання, одягу, спортивного харчування, медичних товарів, чи є просто прихильниками здорового способу життя. 

Термоси під нанесення лого у Львові в широкому асортименті Ви можете знайти на нашому сайті.

Ви можете купити термоси оптом у Львові і замовити на них нанесення логотипу вашої компанії для проведення різних рекламних заходів. У вигляді термоса від відомих фірм-постачальників з нашим нанесенням, ви можете отримати ексклюзивний варіант для подарунка ювілярові, діловому партнеру, тощо. Довершена фактура корпусу і висока якість матеріалів дозволяють виконувати нанесення на металеві термоси логотипів і інших зображень шовкодруком і лазерним гравіюванням по колу. Для лазерного гравірування по металу ми використовуємо гравірувальний верстат з твердотілим лазером. Змінюючи потужність пучка і довжину лазерного променя, наші майстри виробляють глибокі і тонкі лінії гравіювання, що дозволяє отримати чітке і неймовірно красиве, з найдрібнішими деталями, зображення. Метод шовкографії дозволяє отримувати яскраве, барвисте відтворення тексту і графіки, шляхом продавлювання спеціальних фарб через отвори полімерної шовкової сітки, спеціально обробленої заздалегідь. Замовити термоси з логотипом у Львові ви зможете, відправивши нам електронний запит, який передбачений на сайті для економії вашого часу.

 

Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: