Друк на термочашках


Термогорнятко  KOELN Термогорнятко KOELN На складі

Замовити від 444.65 грн

Термогорнятко 90304155 Термогорнятко 90304155 На складі

Замовити від 454.69 грнТермогорнятко AuLaft Термогорнятко AuLaft На складі

Замовити від 411.74 грн
1   2   3  
В осінньо-зимовий період, а також під час відпусток, коли ми вирушаємо в туристичний похід або просто відпочити на природі, хочеться порадувати себе гарячим напоєм. Напівхолодний чай або кава точно не принесуть позитивних емоцій, тому для збереження температури напою ми рекомендуємо використовувати такий чудовий рекламний сувенір, як термокружки з логотипом. Затори це частина життя мешканців мегаполісу. У поспіху, часом, немає часу навіть перекусити. У такій ситуації термокружки будуть просто незамінні. Просто налийте в кухоль гарячий напій і закрийте кришкою. Температура буде триматися досить довго, тому "попити чайку" можна буде не один раз!
 
Не менш корисні термокружки і під час подорожей. Вирушаючи в похід, особливо в весняно-літній час, захопіть з собою термокружку. Тепер несподіване похолодання на маршруті не завдасть вам неприємностей, зробіть кілька ковтків гарячого солодкого чаю і сили знову повернуться до вас! У нашому інтернет-магазині ви можете купити термокружки оптом зі складу у Львові: наступних видів: прості термокружки з металу з подвійними стінками (без кришки), термокружки з кришкою і отвором для пиття, що закривається, термокружки автомобільні, термокружки з підігрівом і ущільнювачем кільцем. Всі моделі термокружек підходять під нанесення логотипу.
Термокружки з логотипом, популярний і корисний сувенір можна купити оптом для корпоративних подарунків з нанесенням логотипу або без нанесення, оформити доставку у Львові або в регіони. Оптові замовники бізнес сувенірів віддають перевагу практичним і функціональним сувенірам, адже термопосуд з логотипом - це відмінний варіант корпоративного подарунка, який буде тривалий час використовуватися, і рекламувати фірму.

Друк на термочашках

Термокружки, або як їх ще називають термочашки були запущені у виробництво в якості туристичного спорядження, однак зараз їх роль змінилася, і корпоративні термокружки з логотипом надовго і грунтовно прижилися в наших офісах. Такі сувеніри будуть довго і дбайливо використовуватися, а Ваш логотип або навіть рекламне повідомлення добре запам`ятається того, хто використовує подаровану Вами термокружку. Вони легкі, не б`ються, дуже міцні, не обпалюють рук, але в кілька разів довше зберігають тепло напою на відміну від простої чашки.
 
Друк на термочашках за вигідними цінами можна з додатковими знижками при замовленні від 100 шт. Термокружки складаються з двох металевих або пластикових стінок, між якими повітря запобігає втраті тепла. Найпопулярнішим видом термокружек є одноколірні високі чашки: сріблясті, червоні, сині і т.д. Друк на Термокружках (нанесення) здійснюється методом тамподруку: одноколірний, багатоколірний, в один або кілька шари. Крім цього для металевих виробів можна застосовувати лазерне гравіювання.

Ваш номер телефону: