Пляшка для пиття з логотипом - стильний аксессуар, який зручно взяти із собою в дорогу, на відпочинок або прогулянку. 
А в умовах сьогодення, коли активний відпочинок та заняття спортом є невід’ємними складовими життя людей, пляшка для пиття з логотипом буде бажаним подарунком, який неодмінно оцінять Ваші кліенти, колеги, рідні.
 
Наша компанія, ST-PRINT може здійснити друк на пляшках технологіями: гравіювання на силіконі, тамподрук на кришечці, деколь на склі. Нанесення логотипу на пляшки для пиття у Львові можна здійснити в короткі терміни та з чудовою якістю. При потребі ми можемо укомплектувати брендовані пляшечки для пиття з логотипом під замовлення стильними чохлами з еко-матеріалу.
 
Колекція пляшок доя води, які ідеально підходять для нанесення Логотипу, а значить і корпоративних подарунків і здорового способу життя! Питні аксесуари, які все більш і більш удосконалюються завдяки новим стилям і можливості сублімації як ідеального способу нанесення.Представляємо Вам новий розділ Каталогу рекламних сувенірів ST-PRINT - спортивні пляшки з логотипом, вони ж - ємності для пиття.
 
Спорт і здоровий спосіб життя - не тільки модна тенденція, але і необхідність при сучасному ритмі життя. Саме тому ринок рекламних сувенірів все частіше пропонує корпоративні подарунки, пов`язані з особистою гігієною, відпочинком і спортом. А який рекламний сувенір спортивної тематики може бути корисний більше, ніж пляшка з логотипом? Її можна використовувати для води, приготування та зберігання енергетичних або протеїнових коктейлів при заняттях в спортзалі або ж просто взяти з собою на пікнік або в дорогу. Пляшки та інші ємності для пиття з логотипом можуть бути пластиковими, металевими, для зручності мати карабін і спеціальний поїльник.

Ваш номер телефону: