Друк на пляшках для пиття | Пляшка для пиття з логотипом
Пляшка 95818302 Пляшка 95818302 На складі

Замовити від 139.07 грн

Пляшка 95822521 Пляшка 95822521 На складі

Замовити від 147.63 грнПляшка 95930507 Пляшка 95930507 На складі

Замовити від 175.04 грн

Пляшка Big transit Пляшка Big transit На складі

Замовити від 196.68 грн


Пляшка TAKE WELL Пляшка TAKE WELL На складі

Замовити від 127.27 грн

1   2  
Пляшка для пиття з логотипом - стильний аксессуар, який зручно взяти із собою в дорогу, на відпочинок або прогулянку. 
А в умовах сьогодення, коли активний відпочинок та заняття спортом є невід’ємними складовими життя людей, пляшка для пиття з логотипом буде бажаним подарунком, який неодмінно оцінять Ваші кліенти, колеги, рідні.
 
Наша компанія, ST-PRINT може здійснити друк на пляшках технологіями: гравіювання на силіконі, тамподрук на кришечці, деколь на склі. Нанесення логотипу на пляшки для пиття у Львові можна здійснити в короткі терміни та з чудовою якістю. При потребі ми можемо укомплектувати брендовані пляшечки для пиття з логотипом під замовлення стильними чохлами з еко-матеріалу.
 
Колекція пляшок доя води, які ідеально підходять для нанесення Логотипу, а значить і корпоративних подарунків і здорового способу життя! Питні аксесуари, які все більш і більш удосконалюються завдяки новим стилям і можливості сублімації як ідеального способу нанесення.Представляємо Вам новий розділ Каталогу рекламних сувенірів ST-PRINT - спортивні пляшки з логотипом, вони ж - ємності для пиття.
 
Спорт і здоровий спосіб життя - не тільки модна тенденція, але і необхідність при сучасному ритмі життя. Саме тому ринок рекламних сувенірів все частіше пропонує корпоративні подарунки, пов`язані з особистою гігієною, відпочинком і спортом. А який рекламний сувенір спортивної тематики може бути корисний більше, ніж пляшка з логотипом? Її можна використовувати для води, приготування та зберігання енергетичних або протеїнових коктейлів при заняттях в спортзалі або ж просто взяти з собою на пікнік або в дорогу. Пляшки та інші ємності для пиття з логотипом можуть бути пластиковими, металевими, для зручності мати карабін і спеціальний поїльник.

Ваш номер телефону: