Як правило, хороший, презентабельний сувенір підкреслює статус компанії, що його презентує. Подарований бізнес-сувеніри з логотипом компанії партнеру чи клієнту відображає значення та стабільність Ваших відносин, і окрім того, говорить про Вашу увагу. Стильні, елегантні та високоякісні чайні та кавові набори, що представлені в нашому каталозі виготовляються з порцеляни, кераміки або фарфору. Ми можемо наносити логотип чи іншу потрібну Вам інформацію методом деколювання або шовкотрафарету на кераміці. Окрім традиційного друку на горнятках, з допомогою деколювання можна здійснити нанесення логотипу на блюдечках також. Ми пропонуємо великий асортимент горняток та тарілочок під нанесення логотипу, це можуть бути кавові набори з лого, набори для капучіно з друком, набори для еспрессо та амерікано з логотипом. 

Подаровані Вами чайні або кавові набори з логотипом, безперечно залишать приємні та теплі спогади у Ваших клієнтів та партнерів, адже немає нічого кращого, ніж склянка гарячого напою з смаколиком посеред завантаженого робочого дня.

 Набори чашок з нанесення логотипу у Львові

Чашки з блюдцем з логотипом - це класична пара посуду для виготовлення сувеніра вашого бренду. Сьогодні чайна або кавова чашка міцно асоціюється з традиціями і затишком, і в той же час, з успіхом і сучасним ритмом життя. Як промо-подарунок, це відмінний вибір, адже нанесена на чашку з блюдцем символіка компанії буде працювати на ваш бізнес щоразу, коли чашка наповнюється чаєм.
Чашка з блюдцем з друком стане прекрасним сувеніром з будь-якого приводу. У ST-PRNT можна замовити такий набір для чаю або для кави. Ми пропонуємо велику різноманітність форм, стилів і розмірів такого набору - мініатюрні чашечки для еспресо з такими ж невеликими блюдцями, звичайні або місткі чашки для чаю. Причому за вашим бажанням можна нанести логотип, як на чашку, так і на блюдце.
 
Як вибрати набір під нанесення логотипу?
У нашому каталозі представлено більше 20 варіантів таких наборів. Кожен зможе розгубитися в такому розмаїтті. Тому варто визначити для себе кілька критеріїв пошуку ідеального набору:
 
Набір для чаю або кави. Якщо це набір для кави, то він може бути дуже оригінальним - чашка стоїть на блюдце не в центрі, а збоку, вигнута форма блюдця, незвичайна форма ручки та інше. Набір для чаю повинен бути більш консервативним.
 
Колір. ST-PRINT пропонує великий вибір кольорів. В каталозі є не тільки класичні білі набори, а й кольорові - червоні, коричневі, жовті і т.д.
 
Матеріал виготовлення. Такий набір може бути виконаний з кераміки або зі скла. Чайні скляні комплекти виглядають більш ефектно. Так можна оцінити колір і ступінь заварки напою.
 
ST-PRINT - це висока якість друку і завжди вигідні ціни!
 
Ви можете замовити друк і деколь на чашці з фарфору або кераміки і використовувати в акціях і рекламних кампаніях, пов`язаних з чаєм і кавою. Горнятко з блюдцем з логотипом також відмінно доповнить іміджеву продукцію кафе, бару, ресторану.
Як купити чашки з блюдцем з логотипом
Замовте друк на чашці з блюдцем свого логотипу у нас! На сайті ви знайдете цікаві моделі посуду класичних відтінків і прозорі, суворої форми і з незвичайним дизайном. Ми допоможемо вибрати з асортименту чайних і кавових пар, виготовимо макет, якісно виконаємо друк на обраної моделі. Про терміни можете не турбуватися - ми працюємо зі швидкістю світла і цінуємо час клієнта, як своє. Доставка замовлення - по всій Україні.
 
Оформити замовлення та поспілкуватися з нашими фахівцями можна через форму замовлення на сайті, по телефону, електронній пошті.

 

Ваш номер телефону: