Друк на кавових та чайних наборах Львів

Набір для чаю Набір для чаю На складі

Замовити від 79.50 грн
Набір порцеляновий BRISTOL Набір порцеляновий BRISTOL На складі

Замовити від 196.46 грн

Чашка з блюдцем 130 мл Чашка з блюдцем 130 мл На складі

Замовити від 88.36 грн


Чашка з блюдцем 190 мл Чашка з блюдцем 190 мл На складі

Замовити від 96.31 грн


Чашка з блюдцем 88210306 Чашка з блюдцем 88210306 На складі

Замовити від 73.99 грн

Чашка з блюдцем Сімона Чашка з блюдцем Сімона На складі

Замовити від 107.02 грнНабір керамічний  К041 110 мл
Набір керамічний К041 110 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Набір керамічний  К042 210 мл
Набір керамічний К042 210 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Набір порцеляновий К044 150 мл
Набір порцеляновий К044 150 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Набір порцеляновий К045 185 мл
Набір порцеляновий К045 185 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Набір порцеляновий К046 265мл
Набір порцеляновий К046 265мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Як правило, хороший, презентабельний сувенір підкреслює статус компанії, що його презентує. Подарований бізнес-сувенір з логотипом компанії партнеру чи клієнту відображає значення та стабільність Ваших відносин, і окрім того, говорить про Вашу увагу. Стильні, елегантні та високоякісні чайні та кавові набори, що представлені в нашому каталозі виготовляються з порцеляни, кераміки або фарфору. Ми можемо наносити логотип чи іншу потрібну Вам інформацію методом деколювання або шовкотрафарету на кераміці. Окрім традиційного друку на горнятках, з допомогою деколювання можна здійснити нанесення логотипу на блюдечках також. Ми пропонуємо великий асортимент горняток та тарілочок під нанесення логотипу, це можуть бути кавові набори з лого, набори для капучіно з друком, набори для еспрессо та амерікано з логотипом.

Сьогодні чайна або кавова чашка міцно асоціюється з традиціями і затишком, і в той же час, з успіхом і сучасним ритмом життя. Як промо-подарунок, це відмінний вибір, адже нанесена на чашку з блюдцем символіка компанії буде працювати на ваш бізнес щоразу, коли чашка наповнюється чаєм.
У ST-PRNT можна замовити такий набір для чаю або для кави. Ми пропонуємо велику різноманітність форм, стилів і розмірів такого набору - мініатюрні чашечки для еспресо з такими ж невеликими блюдцями, звичайні або місткі чашки для чаю. Причому за вашим бажанням можна нанести логотип, як на чашку, так і на блюдце.

Як вибрати набір під нанесення логотипу?

У нашому каталозі представлено більше 20 варіантів таких наборів. Кожен зможе розгубитися в такому розмаїтті. Тому варто визначити для себе кілька критеріїв пошуку ідеального набору:

ST-PRINT - це висока якість друку і завжди вигідні ціни!
 
Ви можете замовити друк і деколь на чашці з фарфору або кераміки і використовувати в акціях і рекламних кампаніях, пов`язаних з чаєм і кавою. Горнятко з блюдцем з логотипом також відмінно доповнить іміджеву продукцію кафе, бару, ресторану. Замовте друк на чашці з блюдцем свого логотипу у нас! На сайті ви знайдете цікаві моделі посуду класичних відтінків і прозорі, суворої форми і з незвичайним дизайном. Ми допоможемо вибрати з асортименту чайних і кавових пар, виготовимо макет, якісно виконаємо друк на обраної моделі. Про терміни можете не турбуватися - ми працюємо зі швидкістю світла і цінуємо час клієнта, як своє. Доставка замовлення - по всій Україні.
 
Оформити замовлення та поспілкуватися з нашими фахівцями можна через форму замовлення на сайті, по телефону, електронній пошті.

 

Ваш номер телефону: