Друк на кавових та чайних наборах Львів

Набір для чаю Набір для чаю На складі

Замовити від 127.76 грнЧашка з блюдцем 130 мл Чашка з блюдцем 130 мл На складі

Замовити від 176.00 грн

Чашка з блюдцем 190 мл Чашка з блюдцем 190 мл На складі

Замовити від 191.87 грн


Чашка з блюдцем 88210306 Чашка з блюдцем 88210306 На складі

Замовити від 147.15 грн


Чашка з блюдцем Сімона Чашка з блюдцем Сімона На складі

Замовити від 213.03 грн


Набір порцеляновий К044 150 мл
Набір порцеляновий К044 150 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Набір порцеляновий К045 185 мл
Набір порцеляновий К045 185 мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грнНабір порцеляновий К046 265мл
Набір порцеляновий К046 265мл Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Як правило, хороший, презентабельний сувенір підкреслює статус компанії, що його презентує. Подарований бізнес-сувенір з логотипом компанії партнеру чи клієнту відображає значення та стабільність Ваших відносин, і окрім того, говорить про Вашу увагу. Стильні, елегантні та високоякісні чайні та кавові набори, що представлені в нашому каталозі виготовляються з порцеляни, кераміки або фарфору. Ми можемо наносити логотип чи іншу потрібну Вам інформацію методом деколювання або шовкотрафарету на кераміці. Окрім традиційного друку на горнятках, з допомогою деколювання можна здійснити нанесення логотипу на блюдечках також. Ми пропонуємо великий асортимент горняток та тарілочок під нанесення логотипу, це можуть бути кавові набори з лого, набори для капучіно з друком, набори для еспрессо та амерікано з логотипом.

Сьогодні чайна або кавова чашка міцно асоціюється з традиціями і затишком, і в той же час, з успіхом і сучасним ритмом життя. Як промо-подарунок, це відмінний вибір, адже нанесена на чашку з блюдцем символіка компанії буде працювати на ваш бізнес щоразу, коли чашка наповнюється чаєм.
У ST-PRNT можна замовити такий набір для чаю або для кави. Ми пропонуємо велику різноманітність форм, стилів і розмірів такого набору - мініатюрні чашечки для еспресо з такими ж невеликими блюдцями, звичайні або місткі чашки для чаю. Причому за вашим бажанням можна нанести логотип, як на чашку, так і на блюдце.

Як вибрати набір під нанесення логотипу?

У нашому каталозі представлено більше 20 варіантів таких наборів. Кожен зможе розгубитися в такому розмаїтті. Тому варто визначити для себе кілька критеріїв пошуку ідеального набору:

ST-PRINT - це висока якість друку і завжди вигідні ціни!
 
Ви можете замовити друк і деколь на чашці з фарфору або кераміки і використовувати в акціях і рекламних кампаніях, пов`язаних з чаєм і кавою. Горнятко з блюдцем з логотипом також відмінно доповнить іміджеву продукцію кафе, бару, ресторану. Замовте друк на чашці з блюдцем свого логотипу у нас! На сайті ви знайдете цікаві моделі посуду класичних відтінків і прозорі, суворої форми і з незвичайним дизайном. Ми допоможемо вибрати з асортименту чайних і кавових пар, виготовимо макет, якісно виконаємо друк на обраної моделі. Про терміни можете не турбуватися - ми працюємо зі швидкістю світла і цінуємо час клієнта, як своє. Доставка замовлення - по всій Україні.
 
Оформити замовлення та поспілкуватися з нашими фахівцями можна через форму замовлення на сайті, по телефону, електронній пошті.

 

Ваш номер телефону: