Горнятка для фотодруку
У ST-PRINT можна замовити друк на чашці будь-якої картинки, фото, написи або логотипу! Можливий терміновий друк на чашках у Львові. 
Замовлення можна  можна зробити по електронній пошті або оформити безпосередньо у нас в офісі у Львові. Надаємо послуги з розробки макету. Для замовлення доступні білі чашки, кольорові чашки і магічні чашки«Хамелеони».
 
Друк на чашках здійснюється методом сублімації (гравертон), який дозволяє отримати на чашці стійке повнокольорове зображення відмінної якості будь то фотографія, ілюстрація, логотип або напис незалежно від кількості кольорів.
Друк сублімації на чашках має масу переваг, які роблять цю технологію надзвичайно затребуваною на ринку друкованих та рекламно-сувенірних послуг:
  • фотографічна якість одержуваного відбитка;
  • стійкість і довговічність друку на чашках: зображення знаходиться «всередині» поверхні кружки, тому його складно пошкодити;
  • оперативність послуги: можливий друк за день;
  • доступна ціна і економічна виправданість друку на чашках навіть малих тиражів (від 1 штуки).
Друк на чашках різних зображень, фотографій, малюнків, написів є прекрасним подарунком для друзів, колег, однокласників, членів сім`ї та близьких людей. Фотодрук на кружках портретів, фотографій пам`ятних місць або важливих подій стане прекрасним нагадуванням про пережиті щасливі миті, а тематичні малюнки до різних свят (Нового року, Дня народження, Дня святого Валентина) дозволять піднести недорогий, але приємний сюрприз тим, кого ви любите.
Друк на чашках логотипів, фірмових героїв або корпоративних слоганів дозволяє зробити брендування продукції, яку можна вручати як сувеніри або недорогих пам`ятних подарунків клієнтам, партнерам, співробітникам, потенційним покупцям під час промо-заходів, конференцій, ярмаркок і інших рекламних або іміджевих кампаній.

Ми здійснюємо друк на чашках у Львові, надаючи якісні та оперативні послуги за доступними цінами:

  • друк на кружках фотографій і будь-яких інших зображень за індивідуальними ескізами;
  • серійний друк на кружках до різних свят для привітання співробітників, робочих колективів, дружніх компаній;
  • друк на чашках корпоративної символіки з метою брендування;
  • друк на кружках хамелеонах для особливих подарунків.
 

Ваш номер телефону: