Друк на горнятках, кружках, чашках Львів

 Чашка скляна 88310206 Чашка скляна 88310206 На складі

Замовити від 87.96 грн


AGAMA Горнятко AGAMA Горнятко На складі

Замовити від 65.62 грнMIRANDA Горнятко MIRANDA Горнятко На складі

Замовити від 86.11 грн


Горнятко Auris 88123306 Горнятко Auris 88123306 На складі

Замовити від 100.25 грн
Горнятко KVIN Горнятко KVIN На складі

Замовити від 94.35 грн

Горнятко SWEEP 88223306 Горнятко SWEEP 88223306 На складі

Замовити від 100.25 грн


Горнятко Аманда Горнятко Аманда На складі

Замовити від 88.94 грн1   2   3  

Друк на горнятках у Львові

Якщо у Вас немає відповідного зображення для друку або ідеї нанесення в цілому, все одно приходьте до нас - Ви зможете вибрати варіант нанесення з нашого каталогу або розробите його з нашим дизайнером. Друк на горнятках  можливий від 1 штуки! Використовуючи в процесі виготовлення чашок технологію гравертон ми домоглися того, що фотодрук на горнятках виконується в найкоротші терміни! Також ми продовжуємо виготовляти сувенірні чашки використовуючи технологію термопереносу. Головний плюс цієї технології - економічність навіть при невеликих тиражах!  Мінуси таких чашок - зображення менш стійке до механічних впливів. Це обумовлено технічними вимогами - спочатку друк проводиться безпосередньо на чашці, після чого вона відстоюється при кімнатній температурі, а потім пропалюється. 

Фотодрук на чашках у Львові недорого

Нанесення зображень на різні предмети, в тому числі фото друк на чашках зараз є затребуваною послугою не тільки в приватному, але й корпоративному секторі. Такий виріб стане відмінним подарунком колезі по роботі, також воно послужить для формування єдиного стилю, загального духу компанії. Зробити друк на чашках в Львові недорого простіше простого - для цього потрібно витратити всього кілька хвилин на нашому ресурсі.
 
Якісний фото друк на чашках у Львові здійснюється на високотехнологічному обладнанні і з використанням сучасних матеріалів. Кожен замовник може бути впевнений в тому, що готовий виріб прослужить протягом тривалого часу.

Особливості створення чашок з логотипом

Ви можете замовити друк на чашці з наступних матеріалів:
  • Кераміка. На думку деяких виробників, в керамічній чашці напій найбільш повно розкриває свій смак і аромат. Також кераміка довго зберігає тепло, і ця її особливість незамінна в холодну пору року.
  • Фарфор. Перш за все, недорогі чашки з логотипом з цього матеріалу виглядають дуже стильно і красиво. На відміну від кераміки, фарфорові кружки можна виготовити практично будь-якої форми. При високій міцності вони мають невелику вагу і витончений зовнішній вигляд.
  • Скло. У скляній чашці можна безпроблемно розглянути колір напою. За типом скла вони поділяються на матові, звичайні, підвищеної прозорості та кольорові. Немає ніяких обмежень по нанесенню на поверхню горняток будь-яких логотипів і зображень.
Сучасний фотодрук на чашках у Львові здійснюється за технологіями шовкографічного друку. Це найбільш затребуваний і масовий спосіб, так як при високій якості зображення його можна наносити на різні площини. Логотип переноситься за допомогою трафарету, тому іноді шовкографію називають трафаретним друком. Серед інших технологій найбільш відомі: тамподрук, деколь, сублімація.

 

Чашки з написом на замовлення у Львові, як і в будь-якому іншому місті дуже популярні. Здавалося б, така дрібниці виконує безліч важливих функцій. Наявність посуду в офісі необхідно як для персоналу, так і для гостей. Інформація на чашках завжди на виду і друкується в пам`яті клієнтів та відвідувачів надовго. Посуд з лого актуальна, коли вам необхідно роздати сувеніри клієнтам. Фірмовий посуд - це ознака престижу компанії, і її стабільності. А якщо вона ще й красива, то це підніме настрій клієнту і засвідчить ваш хороший смак. Перш ніж придбати такого плану продукцію, радимо вам визначитися з темою лого, кольоровою гамою і моделлю чашки.
 
Якщо ви є організатором ділової зустрічі або конференції, то вам просто необхідно замовити чашки з логотипом не тільки для ваших працівників, а й для всіх гостей, яким приємно буде їх отримати в якості сувеніра. Щоденне використання такої продукції, як наприклад чашки стане нагадуванням учасникам зустрічі або конференції про вашу фірму і допоможе скласти про неї найкраще уявлення. Відвідувач офісу вашої компанії або банку неодмінно зверне увагу на аксесуари з логотипом вашої компанії. Використання чашок з написом вважається одним з моментів, які вказують на престижність і солідність корпорації або компанії.

Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: