Пластик - найбільш популярний матеріал для ефектної реклами. Основна його перевага, на відміну від тканини, панель не вимагає складного монтажу, довго зберігає зовнішній вигляд, стійка до деформації і за рахунок абсолютно рівній білосніжній поверхні друковане зображення виглядає більш презентабельно! Величезним плюсом УФ друку є швидкість нанесення зображення, і нешкідливість фарб застигає під ультрафіолетом.

Де застосовується друк на пластику?

Внутрішні і зовнішні рекламні панелі або POS-матеріали. Ви можете вибрати УФ друк пластику різної товщини виходячи з бажаного експлуатаційного терміну зображення. Друк реклами на пластику товщиною 1 мм відмінна альтернатива паперовим плакатам,  і тд. УФ друк на пластику більш 5мм більше підходить якщо зображення буде частіше демонтуватися або переміщатися, товстий пластик стійкий до відколів і деформації. Друк на пластику підходить і для зовнішньої реклами. Пластиковим ростовим фігурам нестрашна негода і вицвітання фарби.

Уф друк на пластику став популярним і в декоруванні домашніх інтер`єрів, коли застосовується фотографічний друк на пластику, для створення яскравих, модних графічних панно. Друк стійкий до вицвітання і погодніх умов. УФ друк на пластику в нашій компанії гарантовано із застосуванням тільки високоякісних матеріалів і фарб які задовольняють навіть найсуворіші екологічні вимоги.

Замовляючи УФ друк у нас, ви гарантовано отримаєте відмінний результат нашої роботи, ми беремося за замовлення від ексклюзивних одиничних екземплярів до великих 100 000. Природно чим більший тираж, тим нижче вартість! Телефонуйте нам і переконайтеся!

 

Ваш номер телефону: