Брелки з логотипом

Брелок 39307707 На складі

Замовити від 30.68 грн


Брелок 90407930 На складі

Замовити від 42.90 грн


Брелок 95113445 На складі

Замовити від 0.00 грн


Брелок 95571729 На складі

Замовити від 15.08 грн

Брелок 95698319 На складі

Замовити від 21.06 грнБрелок 95730011 На складі

Замовити від 12.22 грн

Брелок для ключів Block На складі

Замовити від 31.03 грн


Брелок для ключів Car На складі

Замовити від 35.67 грн1   2   3   4   5   6  

 Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

 

 

Брелки з логотипом

Широке поширення в рекламі отримали сувенірні брелоки (брелоки) з логотипом компанії. Це невеликий аксесуар, як правило, на кільці або ланцюжку якого кріпляться ключі. Можна виділити безліч видів брелків, а також способів нанесення зображень на брелки. У компанії «ST-PRINT» Ви можете замовити брелки з логотипом Вашої компанії різноманітних видів і форм: дерев`яні, акрилові, металеві, шкіряні, гумові брелоки і брелки з об`ємною наклейкою і т.п.

 

Способи друку на брелках розрізняються залежно від матеріалу виготовлення самого брелка і бажаного ефекту. На брелки наносять зображення за допомогою тамподруку, шовкотрафаретного друку, лазерного гравіювання, тиснення, за допомогою об`ємних та вінілових наклейок та поліграфічних вставок. Вимоги до макетів для трафаретного друку на брелоках Ви можете переглянути далі за посиланням >>

 

Заготовки для брелків і готові брелоки - види, матеріали

 

Акрилові брелоки. Як правило, під акриловими брелоками розуміють акрилові заготовки, в які вставляється поліграфічна вставка. Акрилові заготовки для брелків бувають різних форм і розмірів - круглі, квадратні, прямокутні, у формі серця і т.п. Розміри заготовок акрилових брелків можна завжди дізнатися у наших менеджерів. Брелоки акрилові відмінно підходять для роздачі на акціях і виставках. Під акриловими брелоками також розуміють брелоки, виготовлені з листового матеріалу. За допомогою лазерного різання на листовому матеріалі вирізається потрібна форма, потім наноситься зображення і кріпиться кільце, ланцюжок або карабін. Брелоки з акрилу відмінно підійдуть як брелоки для камер зберігання, шафок в роздягальні, на ключі від номерів в готелі і т.д. Широка колірна гамма акрилу дозволяє виготовляти брелки на замовлення різних видів.

Брелки на замовлення у Львові

Металеві брелки представлені готовими рішеннями, на яких можна нанести фірмову символіку і брелоками під замовлення. Готові металеві брелоки передбачають в собі поле під нанесення логотипу або фірмової символіки Вашої компанії. На металевому брелоку можна надрукувати, зробити гравірування, наклеїти об`ємну наклейку і т.д. Друк на металевих брелках має приємний зовнішній вигляд і при цьому коштує відносно недорого. Металеві брелки під замовлення виготовляються повністю з нуля без використання заготовок. Для виробництва металевих брелків використовуються такі методи, як травлення, штампування і лиття. За цим же принципом виготовляються і металеві значки. Травлення на металевих брелках - найшвидший і бюджетний спосіб, нанесення зображення здійснюється за допомогою травлення, утворюючи невеликий рельєф, який в подальшому заливається емалями. Штампування здійснюється в два етапи - спочатку за допомогою спеціальної форми видавлюється в металі рельєф, який далі заливається кольоровими емалями, а потім викарбовується форма і самого брелка. Литі брелоки - це складний і технологічний процес, що вимагає часу і особливих знань, тому литі брелоки замовляють великими тиражами. Литі брелоки - це брелоки VIP рівня.

Дерев`яні брелоки виготовляються з дерева або ж фанери. Форма надається за допомогою лазерного різання, а зображення може наноситися лазерним гравіюванням, повнокольоровим друком, шовкотрафаретним друком, тисненням і т.п. Брелоки з дерева особливо актуальні, якщо Вам потрібно підкреслити екологічність, корисність або натуральність Ваших товарів або послуг.

Серед брелків можна також виділити брелоки з пластизолю (ПВХ брелоки або гумові брелоки), ці брелоки виготовляються зі спеціального матеріалу пластизолю. Вони приємні на дотик, яскраві і соковиті кольори пластезолевих брелків не стираються і не вигоряють. Існують і шкіряні брелоки або брелоки з шкіряними вставками. Як правило, на шкіряних брелоках зображення наноситься за допомогою тиснення (сліпого або з фольгою).

 

Замовити виробництво брелків у Львові і Україні

Замовити друк на брелоках або брелоки з логотипом у Львові Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Ми підберемо оптимальний для Вас варіант брелків і допоможемо розібратися у всій різноманітності виготовлення брелків. Так само ми спеціалізуємося на друку по текстилю, а саме друк на футболках логотипу та написів.

Приймаємо замовлення і здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України.

 

Ваш номер телефону: