Широке поширення в рекламі отримали сувенірні брелоки (брелоки) з логотипом компанії. Це невеликий аксесуар, як правило, на кільці або ланцюжку якого кріпляться ключі. Можна виділити безліч видів брелків, а також способів нанесення зображень на брелки. У компанії «ST-PRINT» Ви можете замовити брелки з логотипом Вашої компанії різноманітних видів і форм: дерев`яні, акрилові, металеві, шкіряні, гумові брелоки і брелки з об`ємною наклейкою і т.п.

Способи друку на брелках розрізняються залежно від матеріалу виготовлення самого брелка і бажаного ефекту. На брелки наносять зображення за допомогою тамподруку, шовкотрафаретного друку, лазерного гравіювання, тиснення, за допомогою об`ємних та вінілових наклейок та поліграфічних вставок. Вимоги до макетів для трафаретного друку на брелоках Ви можете переглянути далі за посиланням >>

Заготовки для брелків і готові брелоки - види, матеріали

Акрилові брелоки. Як правило, під акриловими брелоками розуміють акрилові заготовки, в які вставляється поліграфічна вставка. Акрилові заготовки для брелків бувають різних форм і розмірів - круглі, квадратні, прямокутні, у формі серця і т.п. Розміри заготовок акрилових брелків можна завжди дізнатися у наших менеджерів. Брелоки акрилові відмінно підходять для роздачі на акціях і виставках. Під акриловими брелоками також розуміють брелоки, виготовлені з листового матеріалу. За допомогою лазерного різання на листовому матеріалі вирізається потрібна форма, потім наноситься зображення і кріпиться кільце, ланцюжок або карабін. Брелоки з акрилу відмінно підійдуть як брелоки для камер зберігання, шафок в роздягальні, на ключі від номерів в готелі і т.д. Широка колірна гамма акрилу дозволяє виготовляти брелки на замовлення різних видів.

Брелки на замовлення у Львові

Металеві брелки представлені готовими рішеннями, на яких можна нанести фірмову символіку і брелоками під замовлення. Готові металеві брелоки передбачають в собі поле під нанесення логотипу або фірмової символіки Вашої компанії. На металевому брелоку можна надрукувати, зробити гравірування, наклеїти об`ємну наклейку і т.д. Друк на металевих брелках має приємний зовнішній вигляд і при цьому коштує відносно недорого. Металеві брелки під замовлення виготовляються повністю з нуля без використання заготовок. Для виробництва металевих брелків використовуються такі методи, як травлення, штампування і лиття. За цим же принципом виготовляються і металеві значки. Травлення на металевих брелках - найшвидший і бюджетний спосіб, нанесення зображення здійснюється за допомогою травлення, утворюючи невеликий рельєф, який в подальшому заливається емалями. Штампування здійснюється в два етапи - спочатку за допомогою спеціальної форми видавлюється в металі рельєф, який далі заливається кольоровими емалями, а потім викарбовується форма і самого брелка. Литі брелоки - це складний і технологічний процес, що вимагає часу і особливих знань, тому литі брелоки замовляють великими тиражами. Литі брелоки - це брелоки VIP рівня.

Дерев`яні брелоки виготовляються з дерева або ж фанери. Форма надається за допомогою лазерного різання, а зображення може наноситися лазерним гравіюванням, повнокольоровим друком, шовкотрафаретним друком, тисненням і т.п. Брелоки з дерева особливо актуальні, якщо Вам потрібно підкреслити екологічність, корисність або натуральність Ваших товарів або послуг.

Серед брелків можна також виділити брелоки з пластизолю (ПВХ брелоки або гумові брелоки), ці брелоки виготовляються зі спеціального матеріалу пластизолю. Вони приємні на дотик, яскраві і соковиті кольори пластезолевих брелків не стираються і не вигоряють. Існують і шкіряні брелоки або брелоки з шкіряними вставками. Як правило, на шкіряних брелоках зображення наноситься за допомогою тиснення (сліпого або з фольгою).

 

Замовити виробництво брелків у Львові і Україні

Замовити друк на брелоках або брелоки з логотипом у Львові Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Ми підберемо оптимальний для Вас варіант брелків і допоможемо розібратися у всій різноманітності виготовлення брелків. Так само ми спеціалізуємося на друку по текстилю, а саме друк на футболках логотипу та написів.

Приймаємо замовлення і здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України.

 

Ваш номер телефону: