Бейджі пластикові

Пластиковий бейдж зі змінною вкладкою

Даний тип бейджа передбачає нанесення логотипу компанії на уже готових заготовках визначеного кольору та розміру. Матеріал з якого виготовлені бейджі (залежно від артикулу) двошаровий білий або металізований пластик. Безумовною зручністю є наявність віконця під змінну вкладку, що дозволить зберегти бейдж, скажімо, при зміні працівника.  Нанесення логотипу при цьому здійснюється пофарбово (максимально 2 фарби). Укомплектовуються за бажанням замовника булавкою або магнітним кріпленням.  Вони призначені, в основному, для великих організацій, з великим штатом співробітників. Доступні моделі нижче.

Головне призначення бейджа - надання інформації про його власника. Зазвичай він містить дані (текст, графіку, корпоративну символіку, тощо), які дозволяють ідентифікувати особу, яка його носить.

Основне застосування бейджів - ідентифікація людей, які один одного не знають, але, в силу обставин, повинні спілкуватися. Для прикладу, проведення конференцій завжди супроводжується видачею її учасникам бейджів. Співробітники підприємств, культурних закладів, які спілкуються з клієнтами (продавці, офіціанти, касири), також можуть носити бейджи. 

При розробці бейджів їх дизайн в першу чергу повинен бути спрямований на зручність читання та впізнаваність. Крім цього, велика увага приділяється стилю бейджів, оскільки за зовнішнім виглядом бейджів можна судити про рівень і статус закладу. 

Ваш номер телефону: