Бейджі металеві

Металевий друкований бейдж з логотипом у Львові 

Якщо Вам потрібно виготовити бейджі у Львові оперативно та у невеликій кількості цей варіант саме для Вас!
За основу використовується металева пластина товщиною 0,7 мм, на якій можна надрукувати будь який сюжет, без обмежень у кольорах та розмірі виробу.
Основи для виготовлення бейджів можуть бути з різними текстурами: дзеркальне золото і срібло, дряпане в золото, срібло або біла глазур. Укомплектовуються за бажанням замовника булавкою або магнітним кріпленням.
ST-PRINT швидко та якісно надрукує бейджі для персоналу у Львові.

Металевий травлений бейдж з логотипом Львів 

Цей тип бейджу відноситься до Преміум-класу завдяки своїй зносостійкості та ефектному об`ємному вигляді. Ці бейджи часто називають бейджами з гравіюванням, бейджами з тисненням або травленими металевими бейджами. Процес виготовлення доволі трудомісткий та тривалий. В результаті фотохімічного травлення латуні виріб стає рельєфним, наступним кроком є висічка металу згідно з потрібним розміром та формою. Далі майбутні бейджі вкриваються спеціальним гальванічним покриттям ("нікель" або "золото") та за бажанням клієнта окремі елементи зафарбовуються або кольоровими емалями або лаками. Ця модель може передбачати віконце під змінну вклейку або бути іменними. У виробництві бейджів застосовуються різні кріплення - метелики, шпильки або магнітне кріплення для бейджів. 

Ваш номер телефону: