Антистреси

Антистрес Вантажівка Антистрес Вантажівка На складі

Замовити від 0.00 грн


Антистрес Каска Антистрес Каска На складі

Замовити від 0.00 грнАнтистрес Літак
Антистрес Літак На складі

Замовити від грн

Антистрес Серце Антистрес Серце На складі

Замовити від 0.00 грнІндивідуальні антистреси

Стреси в сучасному світі - справа буденна. Неприємності на роботі, корки на дорогах, побутові негаразди, фінансові труднощі - роздратування поступово накопичується і виливається в стан стресу, яке може закінчитися депресією. Антистресові іграшки спеціально розроблені для підняття настрою, розслаблення, перенесення концентрації уваги з джерела роздратування на красивий і приємний на дотик предмет. Ваші клієнти будуть раді отримати подарунок, який буде надавати розслаблюючу дію, а індивідуальна форма зробить його таким, що запам`ятовується.
 

Антистреси (стресболи) під замовлення

Корпоративні іграшки-антистрес - прекрасна можливість принести людям радість і влаштувати промо-акцію для вашого бізнесу. Такий предмет у вигляді промо-сувеніра годі буде тут же забутий і втрачений як, наприклад, листівка, картонний календарик або навіть авторучка. Пов`язуючи ім`я або логотип своєї компанії з такою приємною річчю, як іграшка антистрес, подарована на промо-акції, ви тим самим налаштовуєте людей на позитивні емоції. Надалі кожен раз, коли вони будуть чути про вашу фірму або бачити її рекламу, вони будуть згадувати яскраву іграшку на яку приємно дивитися і тримати в руках.
 
 
 
Ми пропонуємо кілька варіантів виготовлення антистрес на замовлення. Зокрема, це може бути іграшка, виконана у вигляді логотипу, або ж з логотипом, нанесеним за допомогою тамподруку - методу глибокого друку, що виключає швидке стирання нанесеної фарби. Також попитом користується варіант іграшки, виконаної в корпоративних кольорах вашої фірми. Розміри антистрес - також за бажанням замовника. Ми робимо як невеликі сувеніри брелочная типу, так і повноцінні великі м`які іграшки.
 
 
 

Як замовити ПВХ антистрес з логотипом компанії у Львові

Зробити замовлення можна на нашому сайті. Зверніться до каталогу готової продукції, де можна відфільтрувати ваші товари за критеріями, або зв`яжіться з нами для оформлення індивідуального замовлення. Зв`язатися можна будь-яким зручним для вас способом - за вказаними номерами телефону, по електронній пошті або через форму запиту. Ми працюємо якісно і оперативно. Доставка здійснюється обраної вами кур`єрською службою по всій території України, також можливий самовивіз з офісу у Львові. Можливі варіанти безкоштовної доставки при покупці на певну суму.

Ваш номер телефону: