Парасоля з логотипом
Парасолька пляжна Парасолька пляжна На складі

Замовити від 483.18 грн


Парасоля купольна Bellevue Парасоля купольна Bellevue На складі

Замовити від 591.24 грн1   2  

Виконуємо якісний друк на парасолях у Львові, великий асортимент парасоль під нанесення логотипу, різного розміру та конфігурації. Друк логотипу на парасолях здійснюється методом шовкодруку, шляхом поколірного нанесення, завдяки цьому кольори виглядають максимально насиченими та відповідають очікуванням наших клієнтів. 

Друк на парасольках - це не тільки приємний сувенір, але ще і функціональна річ, якою користуватимуться в нельотну погоду, привертаючи увагу перехожих до логотипу Вашої компанії.

Друк логотипу на парасольках компанії використовують для підтримки фірмового стилю та іміджу.
Брендованих парасоль підійде для виготовлення подарунків партнерам або співробітникам на честь свят.
Вони є відмінним рекламним інструментом, за допомогою якого можна успішно просувати бренд.
З використанням сучасних технологій на парасольках можна друкувати будь-який малюнок, логотип або інформацію, перетворюючи парасольку в предмет зовнішньої реклами.
 
 Парасольки з логотипом
Парасолька, що вкриває від дощу або нещадного сонця, - це універсальний спосіб захисту. Даруйте промо-парасолі з нанесенням логотипу.
 
Аналітики відзначають, що парасольку як рекламоносій з успіхом виконує дві функції: це і подарунок, і засіб зовнішньої реклами. А значить, зміцнюючи лояльність одержувача до вашого бренду, він одночасно залучає нових клієнтів і нагадує про продукти або послуги компанії тим, хто вже знайомий з ними.
 
Кажуть, люди віддають перевагу корисним бізнес-сувенірам. В такому випадку парасольку з логотипом, як один з найпрактичніших подарунків, - це безпрограшний варіант. А якщо ви зробите парасольку яскравою і цікавою, щоб ним пишалися і хотіли похвалитися, аудиторія вашої реклами тільки збільшиться.
 
Рекламні парасольки з нанесенням
Промо-парасолі з друком відмінно підходять для масових акцій з роздачею призів і подарунків. Середня вартість парасольки з логотипом невисока і порівнянна з вартістю інших промо сувенірів. При цьому парасолька володіє очевидною цінністю в очах одержувача: такий подарунок ніколи не викинуть.
 
Найбільшою популярністю користуються брендовані парасолі тростини з дерев`яними або пластиковими ручками. «ST-PRINT» пропонує широкий асортимент таких парасольок в найбільш потрібних колірних варіантах. Саме у нас ви можете недорого придбати парасолі оптом під нанесення.
 
Якщо вашу аудиторію в основному складають жінки, порадуйте їх легкими складними парасольками. Вони прекрасно поміщаються в жіночу сумку, до того ж їх складніше втратити або забути.
 
Солідна дорога парасолька, випущена під відомим брендом або володіє незвичайним дизайном, стане прекрасним подарунком. 

Як купити парасолі оптом
Щоб купити парасолі з логотипом, оформите замовлення на сайті  «ST-PRINT» а ми з радістю Вам у цьому допоможемо.
 

Ваш номер телефону: