Парасольки з логотипом - вдале поєднання практичності і ненав`язливою реклами

Для популяризації фірмової символіки зараз використовуються найрізноманітніші предмети, починаючи з одягу і закінчуючи побутовими предметами. Практична парасолька не стала тому виключенням. 
Парасольки з логотипом знадобляться в будь-яку погоду, що робить їх, перш за все, практичним подарунком. А якщо на такому предметі буде нанесено зображення символу фірми, то люди будуть сприймати його як звичайна згадка, а не агресивна реклама.
 
Крім цього, фірмова емблема є своєрідним підтвердженням турботи компанії про своїх співробітників, що ще більше зацікавить потенційних клієнтів і партнерів. Логотип на парасольці можна легко замовити у наших менеджерів, які з радістю підберуть потрібний виріб і тип друку.
 
Кілька вдалих варіантів використання брендованих парасоль
Найчастіше ми робимо парасолі з логотипом на замовлення для великих організацій. Але останнім часом така реклама зацікавила також фірми, які недавно з`явилися на вітчизняному ринку. Причиною цього є універсальне використання і практичність в побуті.
 
Ось кілька цікавих ідей застосування парасольок з нанесенням логотипу:
 
складні парасольки підійдуть для всіх категорій населення, незалежно від віку, статі і статусу;
звичайні парасольки з довгими ручками можуть стати подарунком співробітникам або бізнес-партнерам;
парасолька тростина з логотипом відмінно підійде для особливо цінних клієнтів і важливих гостей;
замовлені за індивідуальним дизайном парасолі підійдуть для власників готелів і ресторанів.
різні види брендованих парасоль стануть оптимальним варіантом для корпоративних змагань або інших подібних заходів.
Щоб купити парасолі з логотипом для конкретного події, вам варто спочатку проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони мають великий досвід роботи з великими фірмами та приватними особами, тому зможуть допомогти вам з вибором парасольки під нанесення, а також конкретного методу друку.
У свою чергу, парасольку з логотипом компанії не дасть забути про назву, і стане однією з причин повернутися сюди знову.
 
Друк на парасольках - рекламуйте бренд з користю!
З моменту своєї появи парасолі надійно захищають людей не тільки від дощу, але і від жарких сонячних променів. Так вони стали невід`ємною частиною повсякденного життя сучасних людей. Згодом їх універсальний характер використання став предметом уваги маркетологів, які запропонували робити друк логотипу на парасольках.
 
Нанесення фірмової символіки на вказаний предмет стало відмінною ідеєю для компаній, які шукали нові ефективні методи реклами. Людина, яка має парасольку з друком, автоматично стає носієм живої реклами.
 
У людей, які бачать значок фірми на парасольці, відразу спливає назва компанії, або ж з`являється інтерес дізнатися більше інформації. При цьому, парасольку рекламний не викличе у перехожих негативних емоцій, як це роблять нав`язливі друковані видання або смс.
 
Кому підійдуть брендовані парасолі?
Фахівці ST-PRINT подбали про те, щоб зробити послугу доступною для всіх бажаючих. Ми пропонуємо друк на парасольках у Львові і інших містах України не тільки для приватних осіб, а й для оптових покупців.
 
Ми з радістю виконаємо замовлення на великий тираж парасольок, і організуємо доставку в будь-який куточок України. Наші вироби часто вибирають:
 
консультативні фірми;
комерційні компанії;
фінансові структури;
виробники різних видів товарів.
Наші виробничі потужності дозволяють виконувати друк на парасольках високої якості, використовуючи при цьому стійкі до вологи фарби. 
 

Ваш номер телефону: