Парасолі
Парасолька пляжна Парасолька пляжна На складі

Замовити від 483.18 грн
1   2   3  

Сувенірні парасолі з логотипом на замовлення у Львові

Шукаєте оптимальну продукцію для корпоративних подарунків співробітникам? Спантеличені, що дарувати постійним клієнтам? Заплановані масові заходи з підвищення впізнаваності бренду, але не вистачає останнього штриха? Парасолька з логотипом - ефективний рекламний інструмент і практичний подарунок!
 
Парасольки з логотипом на замовлення - це, мабуть, найкращий сувенір, адже парасолька - це потрібна річ для будь-якої людини, незалежно від статі, від віку і т.д. Парасольки з логотипом є прекрасним сувеніром, який охоче візьмуть собі багато людей, які будуть брати участь в даній промо-акції. 
Багато компаній проводять промо-акції, щоб популяризувати свої товари і послуги. І це досить дієвий і популярний спосіб, адже з його допомогою можна привернути увагу великої кількості людей, а це безпосередньо впливає на попит, ось тому часто більшість компаній, які продають товари або надають послуги, проводять промо-акції.
 
Промо-акції та інші рекламні компанії часто мають на увазі презентацію товарів і послуг в громадських місцях і роздачу пробників продукції або фірмових сувенірів. Якщо з пробниками продукції все зрозуміло, то сувеніри можуть бути якими завгодно і кожна компанія прагне до того, щоб сувенір був корисний потенційному споживачеві і щоб він ним користувався якомога довше.
 
Існує велика кількість сувенірної продукції, найпоширенішими з них є чашки з логотипом, кепки з логотипом, футболки з логотипом, блокноти з логотипом і багато іншого. Кожна компанія прагне до того, щоб сувенір сподобався потенційному клієнту і щоб він ним користувався, адже це додаткова реклама для компанії. Одним з найбільш «корисних» сувенірів є брендовані парасолі замовити у Львові.
 

Види брендованих парасоль

Пропонуємо найпопулярніші види сувенірних парасольок. Підберемо оптимальну конструкцію для конкретних цілей. У каталозі представлені наступні моделі:
Складні парасолі з друком логотипу Львів. Компактні вироби, які легко поміщаються в дамську сумку. Найпоширеніша конструкція для частого використання. Відмінний варіант для корпоративних подарунків.
Парасолі-тростини з нанесенням логотипу Львів. Класична модель, яка не виходить з моди кілька століть. Ідеально підходить для нанесення логотипу. Клином не заминаються при тривалому зберіганні в складеному вигляді.
Незвичайні парасолі з друком під нанесення у Львові. Тростини або складні вироби з оригінальним дизайном. Сувенірна продукція, яка використовується в побуті і привертає увагу перехожих на вулиці.
ВІП парасолі з друком логотипу Львів. Високоякісні тростини, які підходять для елітного подарунка партнеру або ключовому клієнту.
 

Виготовлення парасольок з логотипом у Львові: матеріали та способи

Виготовлення парасольок з логотипом - це так само прекрасний бізнес-сувенір і стильний елемент фірмового стилю. Часто виникає необхідність привітати клієнтів або партнерів з якою-небудь подією, і фірмова парасолька з логотипом стане актуальним корпоративним подарунком для кожного. До того ж, парасолі є стильним елементом фірмового стилю компанії, часто співробітники компанії їздять на зустрічі, виставки та конференції, нерідко буває дощ, і коли всі співробітники дотримуються фірмового стилю у всьому - це позитивно позначається на іміджі всієї компанії.
 
У рекламних цілях використовуються сучасні моделі парасольок, призначені для повсякденного використання. Надійні механізми, міцний купол, якісний друк. Оригінальні парасолі з логотипом оптом - мобільний рекламний майданчик, а також корисна річ, яка прослужить не менше 3-4 сезонів. Нанесення зображення на парасольку здійснюється на зовнішню частину купола з поліестеру, нейлону або ПВХ. Елітні моделі додатково оснащуються гравіюванням або накаткою на ручці.
 
Для нанесення логотипу на парасолях використовується метод шовкографії. Зображення переноситься на тканину за допомогою трафаретного сітки. Застосовуються зносостійкі емульсії, несприйнятливі до погодного і хімічного впливу. На пластикову ручку логотип наноситься за допомогою тамподруку. Для дерев`яної або металевої рукоятки використовується лазерне гравіювання.
 
ST-PRINT здійснює друк на парасольках. Ми здійснюємо нанесення логотипу на парасолі-тростину і складні парасольки, кожен з цих видів парасольок відрізняється якісною збіркою вироби, що гарантує вітростійкість. Нанесення логотипу здійснюється за допомогою методу шовкографії і тамподруку, можливо також нанесення логотипу або іншої фірмової символіки на ручку парасольки за допомогою лазерного гравіювання.
 
Ефективне і ефектне застосування рекламних сувенірів
Головна мета промо парасольок з логотипом - збільшити видимість бренду, посилити вплив на цільову аудиторію, підвищити лояльність клієнтів. Якісні вироби - основа успіху рекламної кампанії, але не менш важливо правильно поширити продукцію.
 

Ваш номер телефону: