Записники та ділові блокноти
Блокнот BLACKY А5, 140х210 мм Блокнот BLACKY А5, 140х210 мм На складі

Замовити від 460.85 грн

Блокнот FRANKY A5 Блокнот FRANKY A5 На складі

Замовити від 0.00 грнБлокнот JUSTY A5 Блокнот JUSTY A5 На складі

Замовити від 0.00 грн


Блокнот SILKY Блокнот SILKY На складі

Замовити від 0.00 грнБлокнот А5 Franky MixMe Блокнот А5 Franky MixMe На складі

Замовити від 0.00 грн

Блокнот А5 KIEL Блокнот А5 KIEL На складі

Замовити від 133.98 грнЗаписник Fancy Записник Fancy На складі

Замовити від 0.00 грн
Зпписник ENjoy FX Notate Зпписник ENjoy FX Notate Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Щоденник та записник - це незамінний атрибут в роботі будь-якого офісного співробітника. Сьогодні, коли темпи роботи все швидше і швидше, а потрібно встигати все більше і більше, питання про планування робочого часу навіть не обговорюється. Щоденники з логотипом - це не тільки елемент в щоденній роботі Ваших співробітників, а й рекламний сувенір, подарунок, який можна вручити партнерам або клієнтам. Таким чином, блокноти з логотипом будуть щодня впливати на того, кому Ви їх вручили і нагадувати про Вашу компанію. Слід зазначити, що такий подарунок буде використовуватися за прямим призначенням лише в тому випадку, якщо він виконаний якісно і красиво. В іншому випадку, він буде припадати пилом на полиці.
 
Замовити виробництво щоденників у Львові
Компанія «ST-PRINT» пропонує виготовлення щоденників та записників, ділових блокнотів з логотипом Вашої компанії. Щоденники з логотипом сьогодні - це нестандартна реклама Вашої компанії. Ми наносимо фірмову символіку на щоденники клієнта, а також пропонуємо широкий асортимент готових щоденників під брендування. Ми пропонуємо датовані і недатовані щоденники, шкіряні щоденники та блокноти зі шкірозамінника, щоденники на пружині, планінги, VIP щоденники і дешеві щоденники, а також корпоративні щоденники на замовлення і т.п. Нанесення на щоденники, блокноти, планінги може здійснюватися наступними способами:
 
Прямий друк з щоденника
Сліпе (блінтове) тиснення на щоденниках
тиснення фольгою
Вклейка рекламного форзац
Щоденники з індивідуально розробленою і виробленої обкладинкою.
Друк на щоденниках може здійснюватися двома способами - шовкотрафаретний друк і пряма повнокольоровий УФ друк. Даний вид друку по щоденника застосовується, коли в нанесенні присутня безліч дрібних деталей і ліній, коли необхідно передати кольоровий малюнок, градієнт і т.п. Для друку відмінно підійдуть щоденники з паперової або текстильної обкладинкою, гладким кожзамом або шкірою. Друк на щоденниках - найбільш дешевий і швидкий варіант нанесення фірмової символіки, особливо для малих тиражів.
 
Сліпе тиснення на щоденниках застосовується для палітурок зі штучної або натуральної шкіри. За допомогою кліше на обкладинці щоденника залишається відбиток, невелике заглиблення, яке утворює рельєф на обкладинці - таким чином, наноситься логотип і інша фірмова символіка. Красиві щоденники зі сліпим тисненням виглядають ефектно і стильно.
 
Тиснення фольгою на щоденниках виконується тим же способом, що і сліпе тиснення, тільки з використанням фольги. Колірна палітра фольги налічує безліч кольорів і фактур, а зображення нанесене таким способом виглядає ошатно і дорого. Логотип на щоденниках, нанесений за допомогою тиснення фольгою, тримається довго, адже рівень зображення знаходиться нижче рівня матеріалу, що додатково захищає його від стирання. Тиснення фольгою особливо ефектно виглядає на щоденниках з натуральної шкіри з пофарбованим торцем в колір фольги. Можливо тиснення кількома квітами фольги.
 
Виготовлення щоденників з індивідуальною обкладинкою передбачає індивідуальний дизайн і виробництво обкладинки, а також, якщо це необхідно, і внутрішнього наповнення щоденника. Індивідуальні щоденники відносяться до категорії VIP щоденників, виглядають дорого і стильно, підкреслюють статус і імідж Вашої компанії. Так само до таких щоденника можна замовити друк і гравіювання на ручках.
Щоденники різні за оформлення, формату, обкладинці тощо Є щоденники з шкіряними палітурками, а також з обкладинкою зі шкірозамінника; датовані і недатовані; з кремовими або білими аркушами; з сріблястим, золотим або чистим торцем і т.п. Можливо купити щоденники VIP рівня або недорогі бюджетні блокноти. Для того, щоб замовити щоденники з логотипом Вашої компанії у Львові, зв`яжіться, будь ласка, з нашими менеджерами. Ми допоможемо розібратися у величезній кількості варіантів і вибрати найкращий для Вас варіант. Наші контакти ви можете переглянути на сторінці Зворотного зв`язку.
Приймаємо замовлення і здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України, а саме:
Одеса, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Вінниця, Луцьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницьк, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Ваш номер телефону: