Нанесення логотипу на ретрактори і рулетки для пропусків, тримачі для бейджів, рулетки з логотипом у Львові від рекламної агенції ST-PRINT
Нанесення логотипу на ретрактор (тримач для бейджа, рулетку для пропуску) можливо двома способами: тамподрук або об`ємна наклейка.
 
Об`ємні наклейки (смоляний шильд або емблеми з полімерним покриттям) - починаються з друку зображень методом цифрового друку. Даний спосіб дозволяє використовувати найширший спектр матеріалів, що самоклеяться (ПВХ плівки: прозору, білу, кольорову або металізовану). Потім, зображення заливається полімерною смолою.
 
Тамподрук у Львові - Зображення наноситься на поверхні плоского кліше так, що друковані елементи являють собою поглиблення на його поверхні. Потім кліше змочується фарбою. Після цього м`який силіконовий тампон опускається на кліше, забирає з нього фарбу і переносить її на поверхню, що задруковується. У порівнянні з методом виготовлення об`ємної наклейки в тамподруку кліше не дозволяє домогтися растрового зображення. В кінцевому підсумку ми можемо отримати повноколірне зображення, але тільки декількома плашковими кольорами.
 
Зручний і незамінний помічник для ваших працівників - брелок-рулетка ретрактор, який дозволяє без будь-яких перешкод користуватися картами доступу, бейджами і перфорованими карт-ключами.
 
Ретрактор з друком логотипу у Львові (тримач для бейджа, рулетка для пропусків)  являє собою металевий або пластиковий корпус, всередині якого знаходиться котушка з ниткою (нейлонової або капронової) або з металевим тросом в нейлоновій оболонці. При необхідності зчитати інформацію, власник витягує нитку (трос) з бейджом або магнітною карткою до потрібної довжини, а пружинний механізм всередині ретрактора забезпечує згортання нитки назад. Ретрактор з друком логотипу у Львові також дозволяє підвісити не тільки бейджи, а й інші потрібні предмети: свистки, ліхтарики, ключі. Таким чином, немає необхідності постійно контролювати знаходження потрібних предметів, про їх зберігання подбає ретрактор.
Замовити друк логотипу на ретракторах, тримачах для бейджів, рулетки для бейджів у Львові можна в рекламній агенції ST-PRINT.
 
Виготовити ретрактор тримач для картки з логотипом компанії, з друком потрібного зображення на ваш розсуд можливо в різних колірних варіантах, з нанесенням логотипу методом тамподруку або об`ємною наклейкою. Для цього на ретрактор передбачено спеціальне місце.
 
Замовити ретрактор співробітникам банку, персоналу ресторану, готелю, працівникам техцентру, де застосовується система безконтактного доступу у Львові, на сьогоднішній день є першочерговим завданням, рішення якої здійснюється з менеджерами ST-PRINT

Ваш номер телефону: