Стікери для записів

Стікер 95910411 Стікер 95910411 На складі

Замовити від 0.00 грн


Стікери 95650611 Стікери 95650611 На складі

Замовити від 0.00 грн


FOLI блокнот зі стікерами FOLI блокнот зі стікерами Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


QUINCY Канцелярський набір зі стікерами QUINCY Канцелярський набір зі стікерами Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

STIBOX Набір настільний зі стікерами
STIBOX Набір настільний зі стікерами Товар під доставку з Європи

Замовити від грнБлокнот з лінійкою та стікерами Hensa
Блокнот з лінійкою та стікерами Hensa Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Блокнот з ручкою та стікерами MULTIBOOK Блокнот з ручкою та стікерами MULTIBOOK Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Блокнот зі стікерами Covet Блокнот зі стікерами Covet Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Блокнот зі стікерами Econote
Блокнот зі стікерами Econote Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Блокнот зі стікерами Foltag
Блокнот зі стікерами Foltag Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

блокнот зі стікерами Highschool
блокнот зі стікерами Highschool Товар під доставку з Європи

Замовити від грнБлокнот зі стікерами Karlen
Блокнот зі стікерами Karlen Товар під доставку з Європи

Замовити від грн

Блокнот зі стікерами Sizes
Блокнот зі стікерами Sizes Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Блокнот зі стікерами ZINKO Блокнот зі стікерами ZINKO Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Закладка зі стікерами IDEA
Закладка зі стікерами IDEA Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Кольорові стікери з блокнотом MEMOFF Кольорові стікери з блокнотом MEMOFF Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

Набір стікерів BRETA Набір стікерів BRETA Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грнНабір стікерів RECYCLO Набір стікерів RECYCLO Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн

Набір стікерів STICPAD Набір стікерів STICPAD Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грн


Стікери з картону RECYCLOPAD
Стікери з картону RECYCLOPAD Товар під доставку з Європи

Замовити від грн


Паперові кубарики або блоки для записів з логотипом у Львові присутні в будь-якому офісі і поряд з блокнотами і щоденниками постійно використовується співробітниками.

Кубарики для записів складаються з певним чином скріплених за допомогою термоклею невеликих листочків однакового формату. Блоки для записів найчастіше скріплюють з одного боку таким чином, щоб листочки блоку легко відділялися один від одного. Якщо на листках кубарики розмістити логотип компанії і контактні дані, то він стає іміджевим продуктом, який можна використовувати в офісі серед співробітників як елемент корпоративного стилю або презентувати у вигляді промо-сувеніра своїм партнерам і клієнтам. На ньому можна записати необхідну інформацію для клієнта або партнера, і листочок для записів стає своєрідною «візитною карткою», ненав`язливо нагадує про вашу компанію. Кубарики з нанесенням логотипу можуть служити невеликим корпоративним сувеніром і використовуватися в якості роздаткового матеріалу на виставках, презентаціях та конференціях. Невисока ціна кубарики або блоку для заміток роблять його ефективним і популярним рекламоносієм.
 
Фірмовий кубарик з логотипом або стікери для записів можна виготовити в обкладинці з картону з повнокольоровим друком, такі стікери або листочки для записів з друком у Львові виглядають дуже стильно і оригінально, а також непогано захищені від несприятливих впливів, кубарики в картонній обкладинці НЕ помнуться, якщо не буде порушений клейовий шар на листочках.
 
В каталозі рекламно-сувенірної компанії ST-PRINT представлений широкий асортимент стандартних моделей під нанесення - блоки для записів різного розміру, форми і способу склеювання, 3D кубарики з друком логотипу на гранях, листочки для записів в картонній обкладинці, коробочці-диспенсері або на підставці. Друк в рекламно-сувенірної компанії ST-PRINT проводиться за допомогою офсетного або цифрового друку в залежності від необхідного тиражу. Крім виготовлення виробів стандартних форм, ви можете замовити виробництво сувенірів індивідуальної форми за власними ескізами.
 
Офісна робота завжди пов`язана з термінами, терміновими замовленнями, великими завданнями які потрібно запам`ятати. Утримувати великий обсяг інформації в голові досить складно, а постійно записувати в блокнот або створювати нагадування в календарі або на телефоні не завжди зручно. Якщо вам знайома така ситуація, то вам варто купити канцелярські стікери з логотипом у Львові.
 
Стікер - це листок для записів з клейким краєм. Це дуже зручне рішення для офісних працівників. Такі стікери можна використовувати як для запису позначок, так і нагадувань! Клейкий край дозволяє приклеювати записку на будь-яку поверхню, що допоможе вам і вашим співробітникам не забути важливу інформацію. Рекламна компанія ST-PRINT пропонує вам друк логотипу на стікерах, для брендування. Так само, стікери є зручним і корисним подарунком для ваших клієнтів, який допоможе нагадати про себе в будь-який момент. Друк стікерів - це можливість отримати якісну продукцію дешево. Ми креативно підходимо до виконання замовлення.
 
Друк стікерів в Україні
Друк стікерів - це чудова можливість проінформувати людей про додаткові властивості продукту, коротко описати ваш рід діяльності або донести цікаву думку. Стікером називають зображення, роздруковане на такому матеріалі, як самоклейка. Друк подібних паперових етикеток - це можливість контролювати поширення певної продукції. Тому стікер, виготовлення якого вважається зручним спосіб додати інформацію, зазначену на товарі, часто використовують в сфері продажів.

Друк блоків для запису
Блоки для запису це:
завжди вчасно
завжди під рукою
тривале використання однієї пачки
не займає багато місця
зручно носити з собою листочок
засіб реклами!
Блок для записів може бути оригінальним елементом корпоративної атрибутики. Такі презенти можна дарувати співробітникам, клієнтам або партнерам. Ваша корпоративна символіка та контакти завжди будуть перед очима. Такий прийом може підвищити ймовірність співпраці. Для такого аксесуара існує безліч застосувань.
 
Друк блоків для запису в ST-PRINT
Замовляйте друк кубариків в ST-PRINT. Ми пропонуємо вам друк на офсетному папері, розміром 90х90 мм. Нанести можна що завгодно і будь-якою кількістю кольорів! Якщо у вас немає макета - ми готові розробити вам його. Замовити у нас друк блоків для записів дуже просто, варто заповнити форму справа.
Скільки коштує виготовлення стікерів
Друк стікерів на самоклеючому папері в нашій компанії коштує досить дешево за сучасними мірками. Ми пропонуємо свою допомогу в розробці дизайну так званих наклейок, а також готові підтримати вашу власну ідею. 

Ваш номер телефону: