Кишеньки для бейджів

Кишені для бейджів - стандартний варіант для зручного використання і зберігання електронних карт або пропусків, часом їх називають ще пластиковими ідентифікаторами для карт. Зазвичай їх застосовують для прикріплення до одягу карток з контактною інформацією на виставках або корпоративних заходах. В цілому, вони досить універсальні і практичні. Їх основна функція - захист паперового або пластикового носія від впливів навколишнього середовища. У комплекті зі стрічками для шийного носіння, кишені для бейджів, є невід`ємною частиною офіційних заходів з пропускною системою.
 
За форматом, кишені для бейджів, бувають вертикальні і горизонтальні. Розміри вкладиша починаються від 90х60 мм до 120х85 мм для горизонтального формату і від 60х90 мм до 110х130 мм для вертикального. В наявності кишені для бейджів у Львові. Матеріал виготовлення - прозорий пластик зі стандартною щільністю 250 мкм. Під замовлення можливе виготовлення кишень з плівки товщиною 150 мкм або 500 мкм. Шви вироби міцні, не схильні до зламу, а висока якість забезпечено продуманими технологіями зварювання пластику.
Пластикові смарт-карти давно стали частиною повсякденного життя сучасної людини. Їх використовують в якості платіжних, дисконтних, ідентифікаційних карток в різних організаціях і закладах.
 
Аксесуари для смарт-карт продовжать термін служби Ваших пластикових карток, вбережуть від поломок, механічних пошкоджень і забезпечать їх зручне застосування.
 
Наша компанія пропонує широкий асортимент якісних і недорогих аксесуарів для контактних і безконтактних смарт-карт: спеціальні наклейки (стік-карти), білі пластикові карти без чіпу, пластикові і силіконові бейджи, шнурки для носіння бейджів з одним або двома карабінами, брелоки-ретрактори, металеві прищіпки і ланцюжки.

Ваш номер телефону: