ЕКО-блокноти

Блокнот А6 ЕКО Блокнот А6 ЕКО На складі

Замовити від 0.00 грн1   2  
Еко блокноти з логотипом (Крафт-Блокноти під замовлення) не тільки допоможуть записати всі ідеї, але також будуть мотивувати вас, мислити нестандартно!
 
Навіть якщо ви просто будете записувати ваші думки та ідеї, наші ексклюзивні крафт-блокноти будуть робити це заняття захоплюючим! Ідеальний еко блокнот з логотипом у Львові, виготовлений з переробленої сировини, який ви будете носити з собою, додасть вишуканості вашим речам, а також стане відмінним подарунком, для ваших клієнтів, або робочим аксесуаром для ваших співробітників
 
Ми пропонуємо виготовлення крафт блокнотів (еко-блокноти) в вашому індивідуальному виконанні. Ми друкуємо блокноти за Вашим дизайном обкладинки. Мінімальне замовлення від 100 шт.
Рекламні еко блокноти і записні книжки з логотипом компанії можуть бути ефективно використані в якості сувенірного подарунка для клієнтів і співробітників, який буде діяти як довгострокова рекламна платформа. Замовляючи еко блокноти з брендуванням у ST-PRINT, ви отримуєте ряд переваг:
 
  • широкий вибір варіантів зі складу уЛьвові;
  • привабливі розцінки і індивідуальний підхід;
  • можливість поставок блокнотів від виробника і виготовлення їх на замовлення.
 
Ми реалізуємо вироби з друком логотипу компанії оптом в партіях від 100 одиниць, що дозволяє знизити ціну в порівнянні з роздрібним продажем без втрати якості.

Купити оптом корпоративні еко блокноти з логотипом на замовлення

 
Замовити оптом виготовлення сувенірних еко блокнотів з нанесенням логотипу компанії сьогодні простіше, ніж коли-небудь! Зателефонуйте нам по телефону, або надішліть листа електронною поштою. Терміни виготовлення і вартість буде розрахована в індивідуальному порядку після уточнення всіх необхідних деталей.

 

Різні формати екологічних блокнотів. Виготовлення індивідуальних внутрішніх блоків для блокнотів. Вибір кольору спіралі для блокнота: біла або чорна. Вибір розташування спіралі блокнота: збоку, зверху. Комплектація блокнотів промо ручкою, еко-ручкою, олівцем.

Ваш номер телефону: