Жилетки. Куртки

1   2   3  

 Жилетки з логотипом компанії у Львові за вигідними цінами

Успішна діяльність компанії багато в чому залежить від продуктивної роботи її співробітників, які високо цінують добре ставлення до себе з боку керівництва. Жилетки з Вашим логотипом використовуються для заохочення та мотивації працівників, і є чудовим корпоративним подарунком.
 
Наша компанія представляє великий вибір жилетів різних розмірів і кольорів, що мають різну цінову категорію. Виходячи зі своїх побажань і переваг, ви можете замовити у нас за прийнятними цінами послугу нанесення логотипу на підібрані вами жилети.
 
У нашій фірмі жилети високої якості
Ми пропонуємо жилети від двох популярних брендів James Harvest і Sols. Перший є брендом великої корпорації, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку і випускає одяг тільки віп-рівня. Такий одяг включає в себе три важливі характеристики: універсальність, сучасність і якість. Sols це бренд провідного виробника промо-одягу на європейському ринку, переважною особливістю продукції вважається висока якість при досить низькій ціні.
 
У виготовленні жилетів використовуються такі матеріали, як нейлон, поліестер, неопрен і фліс. Вони мають відмінні властивості, які позитивно впливають на знос і міцність тканини, і відповідно збільшують термін служби речі.
 
Наші кваліфіковані фахівці за допомогою високотехнологічного обладнання можуть нанести логотип компанії у Львові трьома методами. Перший спосіб вважається найбільш поширеним, нанесення зображення відбувається за допомогою друку. Другий метод прекрасно підходить для більшості видів тканини, він здійснюється за допомогою термопереносу. Третій спосіб є більш складним процесом, для нанесення логотипу на одяг використовується вишивка.
 

Як вибрати і замовити жилетки безрукавки під нанесення логотипу у Львові?

На нашому сайті ви можете вибрати і відзначити в спеціальній формі зліва все значення за кольором, матеріалом, щільності, розміру, тканини, і клікнути на чоловічі, унісекс або жіночі жилети. Щоб в нашій компанії замовити безрукавки з нанесенням, зателефонуйте нам по телефону, замовте дзвінок або заповніть готовий шаблон на сайті.
 
Наш компетентний менеджер найближчим часом зв`яжеться з вами і уточнить всю необхідну інформацію. Він порадить оптимальний матеріал і колір, а при відсутності у вас свого логотипу, оператор запише всі ваші побажання для розробки і підготовки макета. Замовлення і доставка жилетів відбувається на всій території України. 

Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: