Шеврон (нашивка) дозволяє визначати приналежність людини до якої-небудь організації, клубу, групи, а заодно і розрекламувати її. Він є елементом фірмового стилю, який передбачає нашивку логотипу компанії на різний одяг. 
 
Машинна вишивка шевронів - це комп`ютеризована технологія, що дозволяє зробити зображення високої складності, в тому числі з використанням металізованої нитки.
Вишитий шеврон може бути будь-якої форми з окантовкою по краю.Зазвичай, виготовляється на щільних тканинах для кращого збереження форми та уникнення деформації тканини, при вишиванні самого сюжету. При потребі шеврони можуть бути пришивні, на клейкій основі (для приклеювання їх на виріб термопрессом), або мати флізелиновий ущільнювач. 
Після вишивки здійснюється порізка по краю окантовки лазером або вручну.
 
Жаккардові (ткані) нашивки відносно новий метод, який використовується при виготовленні нарукавних знаків. Він поєднує в собі красу вишитого шеврону з опрацюванням дрібних деталей у зображенні. За допомогою жаккардового візерунка можна відобразити навіть найдрібніші деталі, що досить важко зробити за допомогою звичайної вишивки. Виготовлення шевронів за допомогою жаккардової техніки користується набагато більшим попитом ще й за рахунок того, що такі нашивки виглядають набагато презентабельніше.
 
Для виготовлення литих (пластізолевих) шевронів використовується матриця, що оплачується одноразово при першому замовленні. Після нанесення пластізою на тканину (сукно, двонитка, габардин визначених кольорів) відбувається просушування та вирізання шеврону відповідно до потрібної форми. Нашивки можуть додатково проклеюватися спеціальним німецьким флізеліном, що надає жорсткість і приховує зворіт шеврона або бути на липучці. Гумові шеврони стійкі до механічних впливів, багаторазового прання, довго зберігають свою первинну форму і володіють високою точністю промальовування деталей, адже мінімальна товщина ліній всього - 0,3 мм.
 

Ваш номер телефону: