Шапки

Шапка з акрилу 3002 Шапка з акрилу 3002 На складі

Замовити від 0.00 грн


Шапка з акрилу UA5500.08 Шапка з акрилу UA5500.08 На складі

Замовити від 231.32 грн


Шапка з акрилу UA5500.10 Шапка з акрилу UA5500.10 На складі

Замовити від 231.32 грн


Шапка з акрилу-3000 Шапка з акрилу-3000 На складі

Замовити від 0.00 грн

Шапка з акрилу-3001 Шапка з акрилу-3001 На складі

Замовити від 0.00 грнШапка з акрилу-3009 Шапка з акрилу-3009 На складі

Замовити від 0.00 грн

Шапка з акрилу-3031 Шапка з акрилу-3031 На складі

Замовити від 0.00 грн


Шапка з акрилу-3044 Шапка з акрилу-3044 На складі

Замовити від 0.00 грнШапка шерстяна 3034 Шапка шерстяна 3034 На складі

Замовити від 0.00 грн

Шапка з акрилу-3041 Шапка з акрилу-3041 Товар під доставку з Європи

Замовити від 0.00 грнВиготовлення шапки з логотипом

Є незмінним атрибутом уніформи кур`єрів, експедиторів, робітників, техніків, вуличних продавців і промоутерів. Промо-шапки покликані не тільки захистити співробітників фірми від застуди, а й створити естетичний образ сучасного працівника, що представляє інтереси компанії.
 
Шапки з логотипом активно використовуються багатьма компаніями як ефективний засіб просування бренду. Шапки з лого дозволяють голосно, змусити сотні і тисячі людей запам`ятати характерні ознаки бренду. Шапки з нанесенням корпоративної символіки постійно на виду. Будь-яка людина, що взаємодіє з представником компанії, одягненим в брендовану уніформу, в першу чергу звертає увагу на обличчя. Нанесення логотипу на шапку дозволяє постійно тримати логотип в зоні прямої видимості великої кількості людей.
 
Ціна на рекламні шапки мінімальна, і таку покупку можна вважати найкращою інвестицією в просування торгової марки. Еластичні головні убори з нанесеною символікою підійдуть практично будь-якого співробітника, що дозволяє уникнути проблем з розмірами, купуючи шапки під нанесення.
 

ЗАМОВИТИ ДРУК НА шапках у ЛЬВОВІ  З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

 
У ST-PRINT ви можете виготовити шапки з логотипом на замовлення з доставкою в будь-яку точку країни. Щоб замовити корпоративні шапки оптом, перешліть нам фото символіки вашої фірми, уточнивши особливості розміщення логотипу на виробі. Замовляйте брендування продукції у нас! Ми освоїли технологію розміщення логотипів на величезній кількості виробів з різних матеріалів. Можемо допомогти брендувати парасолі, офісне приладдя, ручки, маркери і олівці, дрібні сувеніри для роздачі в ході промо-акцій. Наш каталог містить посуд, USB-техніку, сумки, інструменти, одяг, текстиль.
 
Шапки, як і інші вироби сувенірної продукції, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали вимогам наших клієнтів. У нас можна замовити і купити шапку з готовим нанесенням популярних логотипів, але якщо ви хочете мати фірмову шапку зі своїм логотипом то виготовлення під замовлення краще замовляти оптом.
 
Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані предмети різні зображення і тексти застосуванням всіх існуючих технологій. В даному випадку можлива вишивки логотипу на шапках і інших виробах, виготовлених з тканини.
 
Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальної повноколірної передачі ескізу або оригінал-макету, стійкості нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутності пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.
 

Ваш номер телефону: