Махрові рушники з білим бордюром для нанесення логотипу вишивкою чи сублімацією.

 

Рушники з логотипом компанії у Львові

Ідеальний Мерч, або сувенір, крім того, що повинен бути красивим, просто зобов`язаний бути корисним. За обома параметрами оптимальним подарунком може служити виготовлення рушників з вишивкою логотипу компанії або друкованим брендування.

 

Вибравши виробництво рушників з вишивкою логотипу, ви знаєте напевно, що такий Мерч не володіє сезонністю, тому завжди актуальний і обов`язково стане в нагоді в господарстві. Відповідно, логотип вашої компанії буде на увазі, підвищуючи тим самим впізнаваність. М`який, теплий і пухнастий рушник з брендуванням вишивкою справить позитивне враження і залишить хороші асоціації про бренд.

 

Рекламні рушники оптом у Львові від виробника ST-PRINT

Ми займаємося виробництвом оптом всіх видів сувенірів з нанесенням, доступних сьогодні в Україні. У нашому асортименті - великий вибір тканин, розмірів і кольорів рекламних рушників для різних цілей:

 

Пропонуємо купити подарункові, банні рушники.

Рушники з брендування на замовлення з різних матеріалів: жакардові, махрові, вафельні, з бавовни, бамбука та інші. Підберемо оптимальну щільність тканини і потрібний колір.

У нас доступна опція вибору розмірів: 40х70, 50х90, 70х140 і 100х150 см.

Крім вишивки, ми здійснюємо друк на рушниках. У нас ви можете замовити, наприклад, бамбукові іменні рушники для своїх партнерів і почесних клієнтів, або сувенірні з вишивкою логотипу компанії на замовлення.

 

Метод нанесення логотипу визначається менеджерами виходячи з розмірів лого, матеріалу під нанесення, а також функціонального призначення рушників. У нас доступні термо- і шовкотрафаретний друк, сублімація і вишивка на рушнику. При оформленні замовлення наполегливо просимо детально вказувати всі свої побажання і очікування, щоб зробити нашу співпрацю максимально плідним і уникнути зайвих витрат часу.

Рушник з логотипом

Бавовняний виріб, на яке наносять друк фірмового знака, контакти Вашої компанії, або ж прикрашають оригінальною вишивкою. Рушники можуть використовувати в багатьох сферах бізнесу і просто в домашніх умовах.

 

Перевага цього приємного і доступного сувеніру в тому, що буквально кожній людині приємно отримати в подарунок, щось м`яке і пухнасте. Такий подарунок підійде буквально всім без винятків. Розмістивши ваш логотип на рушник, можна бути впевненим, що назва вашої компанії буде постійно на виду, так як ним будуть користуватися кожен день. Плюсом такого сувеніру є також і те, що прослужить рушник доволі тривалий термін.

 

До того ж, вашу рекламу зможуть побачити навколишні люди, адже рушники часто використовую в громадських місцях. Наприклад, великою популярністю користуються брендовані рушники для салонів краси, ресторанів, готелів, санаторій, фітнес клубів і т.д. Рушники з логотипом створюють позитивний імідж компанії і надовго залишаються в пам`яті клієнта.

 

Ви можете використовувати рушники з логотипом в якості презенту для своїх співробітників. Такий практичний подарунок обов`язково порадує ваших службовців, що позитивно позначиться на робочій атмосфері і підвищить мотивацію колективу.

 

 

Ваш номер телефону: