Друк на футболках


JHK TSRL 150 LS woman JHK TSRL 150 LS woman На складі

Замовити від 0.00 грн


JHK TSRL 150 woman
JHK TSRL 150 woman На складі

Замовити від грн
Russel R-310F woman Russel R-310F woman На складі

Замовити від 0.00 грн


1   2  

Футболки з логотипом - це хороший рекламний носій для Вашої компанії. Фірмові футболки з логотипом обов’язково привернуть увагу оточуючих та може слугувати приємним подарунком, як для вашого персоналу, так і для ваших клієнтів. Друк на футболках можна замовитиу нашій компанії.

Футболки з логотипом  у Львові

Футболки і майки з логотипом - це простий та недорогий спосіб презентації Вашої компанії. Реклама на футболках активно використовується в галузі реклами та PR-технологій і давно довела свою ефективність. Варто тільки нанести напис або друк на футболку, і Ваше рекламне послання побачать багато людей, з якими протягом дня спілкується власник футболки. Якщо нанесення на футболці виконано стильно і креативно, то оточуючі його обов`язково запам`ятають і в майбутньому будуть асоціювати з Вашою компанією. Ось чому футболки на замовлення багато компаній використовують в якості ефективного рекламного носія.

Хочете зробити приємний сюрприз жіночій половині Вашого колективу, Вашим клієнтам і партнерам? Замовте жіночі футболки з пам`ятним нанесенням. У Вашої компанії є корпоративна спортивна команда? Для зміцнення спільності та підняття командного духу замовте чоловічі футболки з нанесенням логотипу.

Футболки на замовлення

На сайті компанії «ST-print» представлений широкий асортимент футболок, які Ви можете придбати оптом в необхідній Вам кількості. Всі футболки під нанесення доступні зі складу у Львові. Компанія «ST-print» здійснює друк на багатьох торгових марок футболок під нанесення, таких як: FruitofTheLoom, Stedman, JHK, Sol`s. Також можна замовити друк на футболках Львів.

Співробітники компанії «ST-print» допоможуть Вам розробити оригінальний концепт футболки під нанесення логотипу макет з урахуванням Ваших побажань. Футболки на замовлення з написами допоможуть вашому бренду стати більш впізнаваним і популярним.

Також Ви можете зробити футболки за власними макетами на замовлення. Виготовлення футболок з логотипом не потребує багато часу, а вартість виготовлення таких промо-майок окупиться завдяки популярності і запам`ятовуваності таких сувенірів.

У компанії «ST-print» можна замовити футболки з друком логотипу, малюнка або фото, використовуючи такі способи нанесення, як термотрансфер, прямий термодрук, вишивка логотипу, шовкографія. Фахівці компанії «ST-print»  зроблять зі звичайної промо-футболки цікаву, оригінальну, модну і стильну річ, яку приємно носити. Виготовлення футболок на замовлення дозволить вам отримати повністю індивідуальний подарунок для ваших клієнтів, партнерів і співробітників.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли - надамо всю необхідну інформацію.
 

Ваш номер телефону: