Футболка з логотипом - це не тільки один з елементів верхнього одягу, а й хороший рекламний носій для Вашої компанії. Фірмові футболки з логотипом обов’язково привернуть увагу оточуючих та може слугувати приємним подарунком, як для вашого персоналу, так і для ваших клієнтів. Друк на футболках ВИ можете замовити у нашій компанії.

Футболки з логотипом  у Львові

Футболки та майки з логотипом - це простий і досить недорогий спосіб презентації Вашої компанії. Реклама на футболках активно використовується в галузі реклами та PR-технологій і давно довела свою ефективність. Варто тільки нанести напис або друк на футболку, і Ваше рекламне послання побачать багато людей, з якими протягом дня спілкується власник футболки. Якщо нанесення на футболці виконано стильно і креативно, то оточуючі його обов`язково запам`ятають і в майбутньому будуть асоціювати з Вашою компанією. Ось чому футболки на замовлення багато компаній використовують в якості ефективного рекламного носія.

Хочете зробити приємний сюрприз жіночій половині Вашого колективу, Вашим клієнтам і партнерам? Замовте жіночі футболки оптом з оригінальним пам`ятним нанесенням.

У Вашої компанії є корпоративна спортивна команда? Для зміцнення спільності та підняття командного духу ви можете замовити чоловічі футболки оптом з фірмовою символікою.

Футболки на замовлення

На сайті компанії «ST-print» представлений широкий асортимент футболок, які Ви можете придбати оптом в необхідній Вам кількості. Всі футболки під нанесення ви можете замовити зі складу у Львові. Компанія «ST-print» здійснює друк на багатьох торгових марок футболок під нанесення, таких як: FruitofTheLoom, Stedman, JHK, Sol`s. Також можна замовити друк на футболках Львів.

Співробітники компанії «ST-print» допоможуть Вам розробити оригінальний концепт футболки під нанесення логотипу макет з урахуванням Ваших побажань. Футболки на замовлення з написами допоможуть вашому бренду стати більш впізнаваним і популярним.

Також Ви можете зробити футболки за власними ескізами на замовлення. Виробництво футболок з логотипом не займає багато часу, а вартість виготовлення таких промо-майок окупиться завдяки популярності і запам`ятовуваності таких сувенірів.

У компанії «ST-print» ви можете замовити оптом футболки з друком логотипу, малюнка або фото, використовуючи такі способи нанесення, як термотрансфер, прямий термодрук, вишивка логотипу, шовкографія. Фахівці компанії «ST-print»  зроблять зі звичайної промо-футболки цікаву, оригінальну, модну і стильну річ, яку приємно носити. Виготовлення футболок на замовлення дозволить вам отримати повністю індивідуальний подарунок для ваших клієнтів, партнерів і співробітників.

ПОДАРУНКОВІ брендовані ФУТБОЛКИ ЗІ СВОЇМ ЛОГОТИПОМ - ПОПУЛЯРНИЙ РЕКЛАМНИЙ ХІД

У сучасному світі реклами, з його величезними технічними і образотворчими можливостями, для компаній існує безліч способів самовираження. Але, мабуть, найоригінальнішим, а також найбільш часто використовуваних з них є наносити (надрукувати) емблеми, логотипи.
 
Український ринок продукції, а також послуг рекламно-сувенірного призначення повністю відповідає запитам споживачів, пропозиція ринку відповідає попиту. Наша компанія є одним з найбільш успішних учасників ринку. Ми поставляємо продукцію тільки високої якості. Прямі контракти з кращими європейськими та китайськими виробниками, а також знання кон`юнктури і розуміння запитів ринку дозволяють нам продумано планувати і поставляти в Україну потрібні товари. Ми практикуємо поставки і під конкретне замовлення наших постійних клієнтів.
 
Багато рекламних вироби виробляємо на своїй власній базі. Наприклад, ми можемо розробити в єдиному стилі і виготовити для вас календарі, календарики, візитки, таблички, бирки, фірмові бланки, конверти, картонні, бейджи.
 
Про наші можливості в плані брендування із сувенірами та подарунками мова піде нижче.
 

Брендована СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ з вашим логотипом

Нанесення логотипу на сувенірну продукцію, досить успішно використовують у масових промо акціях, компанії, які прагнуть донести інформацію про себе не тільки до своєї цільової аудиторії, а й до максимальної кількості інших людей. Чому? Тому, що це - ходяча реклама, безперестанку і протягом тривалого часу переміщається в заданому їй просторі.
 
Футболку носять і старий, і молодий, і професор, і студент, і на роботі, і на відпочинку. Спробуйте знайти людину, в гардеробі якої не було б футболки. Спробуйте, і не знайдете. Футболка - найдемократичніший, а значить і найпоширеніший предмет одягу, а значить, вона найчастіше потрапляє в поле зору безлічі людей щодня, а значить, не використовувати цей чудовий інструмент маркетингу - непрощенна недалекоглядність.
 

МОЖЛИВОСТІ

Велика вільна площа поверхні футболки відкриває перед розробниками і виробниками рекламної продукції необмежені можливості. Їх зусиллями ця буденна річ може перетворитися в яскравий, кидається в очі і надовго запам`ятовується корпоративний сувенір.
 
Подивіться на форму Барселони, Реала, Ювентуса, з емблемами цих футбольних клубів. А хіба історично провідні фірми-виробники недостатньо знайомі споживачам? Питання, без сумніву, риторичне, а відповідь узаконює: не можна втрачати ні найменшої можливості для реклами, для просування, для вдосконалення іміджу, для підтвердження статусу.
 
Якісні сорочки поло міцно зайняли місце і серед предметів ошатного одягу. Це - нові можливості інструментів впливу рекламних акцій. А значить, нова аудиторія, новий шар потенційних покупців вашої продукції або послуг.
 
На цих сторінках ви можете детально ознайомитися з пропонованим нами асортиментом у всьому різноманітті фасонів, кольорів і матеріалів феєричного світу спортивної форми та одягу. Тут є з чого вибрати, щоб задовольнити запити і масового споживача, і найвибагливіший смак хорошого фахівця.
 
Перейшовши по сайту в підрозділ Спортивна форма цього ж розділу, ви побачите широкий вибір спортивних комплектів.
 

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ У ЛЬВОВІ

Зробіть вибір і оформите з будь-якого населеного пункту - вся Україна, ціна демократична, замовлення на оптову поставку, отримавши можливість:
 
купити (виготовити) їх під нанесення логотипу компанії чи іншого друку;
замовляти (виготовлення - друк) футболок з емблемою або з нанесенням логотипів (лого), написів і і виготовляти їх під замовлення;
замовляти під нанесення або виготовлення (брендування) сувенірної продукції, в тому числі, нанести на футболці логотип, напис або емблема в Україні ;
замовити футболку з логотипом (нанесення логотипу по замовлення);
Отримувати прийнятні ціни на футболки з логотипом фірми і без логотипу;
зробити свій логотип впізнаваним.
Сподіваємося, полегшить підбір моделей то, що всі вони поставляються нашою компанією безпосередньо від відомих зарубіжних виробників, тому їх якість не викликає сумніву, а колірна гамма напевно охоплює всю палітру ваших корпоративних кольорів.
 
Якщо говорити про технічну або технологічної придатності цих товарів під нанесення на них корпоративної символіки, тобто, про придатність для брендування, то з упевненістю можна сказати, що всі вони ідеально придатні для того, щоб стати корпоративними подарунками.
 
 

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: