Друк на футболках1   2  

Футболки з логотипом - це хороший рекламний носій для Вашої компанії. Фірмові футболки з логотипом обов’язково привернуть увагу оточуючих та може слугувати приємним подарунком, як для вашого персоналу, так і для ваших клієнтів. Друк на футболках можна замовитиу нашій компанії.

Футболки з логотипом  у Львові

Футболки і майки з логотипом - це простий та недорогий спосіб презентації Вашої компанії. Реклама на футболках активно використовується в галузі реклами та PR-технологій і давно довела свою ефективність. Варто тільки нанести напис або друк на футболку, і Ваше рекламне послання побачать багато людей, з якими протягом дня спілкується власник футболки. Якщо нанесення на футболці виконано стильно і креативно, то оточуючі його обов`язково запам`ятають і в майбутньому будуть асоціювати з Вашою компанією. Ось чому футболки на замовлення багато компаній використовують в якості ефективного рекламного носія.

Хочете зробити приємний сюрприз жіночій половині Вашого колективу, Вашим клієнтам і партнерам? Замовте жіночі футболки з пам`ятним нанесенням. У Вашої компанії є корпоративна спортивна команда? Для зміцнення спільності та підняття командного духу замовте чоловічі футболки з нанесенням логотипу.

Футболки на замовлення

На сайті компанії «ST-print» представлений широкий асортимент футболок, які Ви можете придбати оптом в необхідній Вам кількості. Всі футболки під нанесення доступні зі складу у Львові. Компанія «ST-print» здійснює друк на багатьох торгових марок футболок під нанесення, таких як: FruitofTheLoom, Stedman, JHK, Sol`s. Також можна замовити друк на футболках Львів.

Співробітники компанії «ST-print» допоможуть Вам розробити оригінальний концепт футболки під нанесення логотипу макет з урахуванням Ваших побажань. Футболки на замовлення з написами допоможуть вашому бренду стати більш впізнаваним і популярним.

Також Ви можете зробити футболки за власними макетами на замовлення. Виготовлення футболок з логотипом не потребує багато часу, а вартість виготовлення таких промо-майок окупиться завдяки популярності і запам`ятовуваності таких сувенірів.

У компанії «ST-print» можна замовити футболки з друком логотипу, малюнка або фото, використовуючи такі способи нанесення, як термотрансфер, прямий термодрук, вишивка логотипу, шовкографія. Фахівці компанії «ST-print»  зроблять зі звичайної промо-футболки цікаву, оригінальну, модну і стильну річ, яку приємно носити. Виготовлення футболок на замовлення дозволить вам отримати повністю індивідуальний подарунок для ваших клієнтів, партнерів і співробітників.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли - надамо всю необхідну інформацію.
 

Ваш номер телефону: