ЗАМОВИТИ ФУТБОЛКИ ПОЛО ПІД НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПУ І ЇХ БРЕНДУВАННЯ

Природно, що вибір футболок потребують докладання певних зусиль Це не звичні ручки, флешки або блокноти. Тут не обійтися без чіткого розуміння, кому що підійде, що на кому як буде виглядати. Тут не обійтися без властивих Вам смаку і дбайливості.
 
Неможливо дати якісь однозначні рекомендації. Багато факторів, можуть вплинути на Ваш вибір. Але уважне вивчення асортименту, представленого в цьому підрозділі сайту компанії ST-PRINT, ​​а також у всьому розділі Одяг, допоможе прийняти правильне рішення.
 
Сподіваємося, полегшить підбір моделей то, що всі вони поставляються нашою компанією безпосередньо від відомих зарубіжних виробників, тому їх якість не викликає сумніву, а колірна гамма напевно охоплює всю палітру Ваших корпоративних кольорів.
 
Якщо говорити про технічну або технологічної придатності цих товарів під нанесення на них корпоративної символіки, тобто, про придатність для брендування, то з упевненістю можна сказати, що всі вони ідеально придатні для того, щоб стати корпоративними подарунками.
 
Комплекс послуг, що надаються нашою компанією, включає також і весь спектр робіт з брендування сувенірної продукції, в тому числі сорочок поло - від формування корпоративного стилю і до видачі брендованої продукції. При цьому однією з головних наших турбот є досягнення найбільш оптимального поєднання якості і вартості.
 
Ми завжди зацікавлені в залученні нових постійних клієнтів, тому всі наші співробітники орієнтовані на якість і оперативність при виконанні замовлень будь-якої складності і будь-якого обсягу.

 

КУПИТИ ФУТБОЛКИ ПОЛО З ЛОГОТИПОМ ОПТОМ у Львові та Україні

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв`язку з чим, в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії ST-PRINT
Футболки Поло з логотипом
Ви задумалися про корпоративні подарунки? Можна подарувати якусь дрібничку з логотипом, яка загубиться чи зламається, або яку засунуть в нижній ящик столу і не згадають. А можна піднести дійсно працюючий бізнес-сувенір - футболка Поло з логотипом компанії. Вибравши подібний корпоративний подарунок, ви дбайливо поставитеся до бюджету, при цьому досягнете потрібного результату - футболка буде нагадувати про вашу компанію партнерам і їх оточенню.
 
В умовах жорсткої конкуренції і кризи, потрібно вибирати лише такі корпоративні подарунки, які вирішують одночасно кілька завдань і економлять бюджет компанії. Якісні поло з логотипом:
 
формують позитивну думку про компанію
 
підвищують рівень довіри
 
довгостроковий і якісний рекламний матеріал.
 
 

Надрукувати Промо футболки Поло у Львові та в Україні

це недорогий і корисний подарунок для клієнтів. При нанесенні логотипів компанії необхідно пред`являти особливі вимоги до якості та тривалості друку, матеріалу з якого виготовлена ​​майка - будь-який недолік боляче вдарить по іміджу.
 
Футболки Поло виготовляються з якісних матеріалів - бавовна, поліестер або еластан на ваш вибір. Вони виготовляються з трикотажного полотна переплетення "піке". Такий тип трикотажу відрізняється довговічністю, не мнеться, дозволяє шкірі дихати навіть у жарку погоду.
 
Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами, пропонуємо наступні методи види нанесення логотипів:
 
Шовкографія - здійснюється спеціальними стійкими водними барвниками
Цифровий друк на футболках поло
термопечать
вишивка

 

Піклуючись про імідж наших клієнтів, пропонуємо вам тільки якісні і перевірені бренди футболок: Fruit of the Loom, James Harvest, Sols. Також можна вибрати жіночі та чоловічі поло, а якщо не можна заздалегідь спрогнозувати потреби, замовте унісекс - прямий крій відмінно сяде і на чоловічу і жіночу фігуру.

 Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: