Фліси

MICRO FLEECE LADY JHK MICRO FLEECE LADY JHK На складі

Замовити від 0.00 грн

MICRO FLEECE MAN JHK MICRO FLEECE MAN JHK На складі

Замовити від 0.00 грн
POLAR FLEECE MAN 330 JHK POLAR FLEECE MAN 330 JHK На складі

Замовити від 0.00 грнST5100 ACTIVE FLEECE JACKET WOMEN ST5100 ACTIVE FLEECE JACKET WOMEN На складі

Замовити від 0.00 грнСвітшоти з логотипом

Компанія ST-PRINT допомагає в створенні якісного та теплого промо одягу з логотипом для вашої компанії: світшоти, толстовки, флісові куртки, худі і реглани з нанесенням логотипу у Львові.
 

Фліси і софштели вважаються хорошим варіантом з одягу для прохолодної погоди. Вони дозволять Вам зберегти себе в теплі, а з урахуванням нанесення логотипу послужать хорошим маркетинговим ходом. У каталозі представлені фліси і софштели торгових марок Sol`s, Roly, JHK, Stedman, FruitOfTheLoom. Зазначені бренди флісових курток високої якості і вважаються солідним товаром для компаній замовників.

Замовити фліси і софтшели з нанесенням логотипу у Львові, Києві, Україні

Переваги виробів з флісу: м`якість, гіпоалергенність, вологостійкість, мала вагу, збереження тепла, еластичність, зносостійкість. У каталозі представлені різноманітні моделі флісових курток, розмірів і колірної лінійки. Флісові куртки також називають: флісові пуловери, флісові жакети, кофти та куртки софтшел, флісові чоловічі і жіночі кофти, мікрофліс чоловічий і жіночий.
 
Фліси і софштели вважаються хорошим варіантом з одягу для прохолодної погоди. Вони дозволять Вам зберегти себе в теплі, а з урахуванням нанесення логотипу послужать непоганим маркетинговим ходом. У каталозі представлені фліси і софштели торгових марок Sol`s і Roly. Зазначені бренди флісових курток високої якості і вважаються солідним товаром для компаній замовників.
На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціна і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.
 

Ваш номер телефону: