Світшоти з логотипом

Компанія ST-PRINT допомагає в створенні якісного та теплого промо одягу з логотипом для вашої компанії: світшоти, толстовки, флісові куртки, худі і реглани з нанесенням логотипу у Львові.
 

Фліси і софштели вважаються хорошим варіантом з одягу для прохолодної погоди. Вони дозволять Вам зберегти себе в теплі, а з урахуванням нанесення логотипу послужать хорошим маркетинговим ходом. У каталозі представлені фліси і софштели торгових марок Sol`s, Roly, JHK, Stedman, FruitOfTheLoom. Зазначені бренди флісових курток високої якості і вважаються солідним товаром для компаній замовників.

Замовити фліси і софтшели з нанесенням логотипу у Львові, Києві, Україні

Переваги виробів з флісу: м`якість, гіпоалергенність, вологостійкість, мала вагу, збереження тепла, еластичність, зносостійкість. У каталозі представлені різноманітні моделі флісових курток, розмірів і колірної лінійки. Флісові куртки також називають: флісові пуловери, флісові жакети, кофти та куртки софтшел, флісові чоловічі і жіночі кофти, мікрофліс чоловічий і жіночий.
 
Фліси і софштели вважаються хорошим варіантом з одягу для прохолодної погоди. Вони дозволять Вам зберегти себе в теплі, а з урахуванням нанесення логотипу послужать непоганим маркетинговим ходом. У каталозі представлені фліси і софштели торгових марок Sol`s і Roly. Зазначені бренди флісових курток високої якості і вважаються солідним товаром для компаній замовників.
На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціна і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.
 

Ваш номер телефону: