Друк на одязі1   2   3   4   5   6   7   8   9  

Шановні, майбутні клієнти, дозвольте Вам розповісти у декількох словах про друк на тканині, нанесення логотипу на текстильну продукцію. Наша компанія  пропонує друк на одязі, нанесення зображень та логотипів методами: шовкотрафарету, комп’ютерної вишивки та сублімації(термопереносом). 

Шовкотрафарет(трафарет) - фарби наносяться поколірно, для кожного кольору виготовляється індивідуальна форма,  оптимально для тиражів від 20шт.

Комп’ютерна вишивка - можливість виготовлення від одиничного екземпляру до великих тиражів. Вища вартість нанесення.

Сублімація(термоперенос) - виготовлення невеликих тиражів за короткий термін. Друк можливий тільки на тканинах, де синтетичних волокон більше 50%.Під впливом високого тиску та температури фарба переноситься зі спеціального паперу на тканину. Дана технологія максимально якісно відтворює тони та півтони зображень, робить його стійким до стирання і механічних впливів, сонячного світла, перепадів температури,  води і миючих засобів. Таким чином друк на одязі, друк на футболках буде якісний і довговічний.

Друк на тканині фотографій, логотипів, принтів

Персоналізація подарунків стрімко набирає популярність. Головні плюси замовити футболку з малюнком або написом очевидні:

  •     самобутність і унікальність;
  •     варіант сувеніра;
  •     улюблений повсякденний одяг.


У рекламній агенції «ST-Print» можна зробити замовлення за індивідуальним макетом замовника, або за розробленим нашими дизайнерами.

Виконуємо роздрібні і великі тиражі футболок.

Друк на футболках ще часто використовується як варіант корпоративного одягу. Наші майстри підберуть відповідну технологію і нададуть детальну консультацію, якщо ви робите замовлення на друк на футболках фото, логотипів, написів, малюнків та принтів у Львові.

Відбиток роблять з однієї або двох сторін по потребі замовника.

Ну, мабуть нанесенням зображення, трафаретним друком або комп’ютерною вишивкою, на готові текстильні вироби нікого уже не здивуєш. А якщо ми запропонуємо пошиття корпоративного одягу? Безрукавки, халати, фартухи, робоча уніформа і багато, багато іншого - все це Ми можемо виготовити з Вашим фірмовим логотипом.

Наш величезний вибір тканин різної щільності і фактури дозволить вирішити будь які завдання, що стоять перед вами. Просто зверніться до наших менеджерів через кнопку замовити або напишіть нам на e-mail.

P.S. А ще у нас найнижчі ціни на друк на тканині та сублімацію у Львові.

Ваш номер телефону: