Друк на одязі
MICRO FLEECE LADY JHK MICRO FLEECE LADY JHK На складі

Замовити від 0.00 грн


MICRO FLEECE MAN JHK MICRO FLEECE MAN JHK На складі

Замовити від 0.00 грнPOLAR FLEECE MAN 330 JHK POLAR FLEECE MAN 330 JHK На складі

Замовити від 0.00 грн

1   2   3   4   5   6   7   8  

Шановні, майбутні клієнти, дозвольте Вам розповісти у декількох словах про друк на тканині, нанесення логотипу на текстильну продукцію. Наша компанія  пропонує друк на одязі, нанесення зображень та логотипів методами: шовкотрафарету, комп’ютерної вишивки та сублімації(термопереносом). 

Шовкотрафарет(трафарет) - фарби наносяться поколірно, для кожного кольору виготовляється індивідуальна форма,  оптимально для тиражів від 20шт.

Комп’ютерна вишивка - можливість виготовлення від одиничного екземпляру до великих тиражів. Вища вартість нанесення.

Сублімація(термоперенос) - виготовлення невеликих тиражів за короткий термін. Друк можливий тільки на тканинах, де синтетичних волокон більше 50%.Під впливом високого тиску та температури фарба переноситься зі спеціального паперу на тканину. Дана технологія максимально якісно відтворює тони та півтони зображень, робить його стійким до стирання і механічних впливів, сонячного світла, перепадів температури,  води і миючих засобів. Таким чином друк на одязі, друк на футболках буде якісний і довговічний.

Друк на тканині фотографій, логотипів, принтів

Персоналізація подарунків стрімко набирає популярність. Головні плюси замовити футболку з малюнком або написом очевидні:

  •     самобутність і унікальність;
  •     варіант сувеніра;
  •     улюблений повсякденний одяг.


У рекламній агенції «ST-Print» можна зробити замовлення за індивідуальним макетом замовника, або за розробленим нашими дизайнерами.

Виконуємо роздрібні і великі тиражі футболок.

Друк на футболках ще часто використовується як варіант корпоративного одягу. Наші майстри підберуть відповідну технологію і нададуть детальну консультацію, якщо ви робите замовлення на друк на футболках фото, логотипів, написів, малюнків та принтів у Львові.

Відбиток роблять з однієї або двох сторін по потребі замовника.

Ну, мабуть нанесенням зображення, трафаретним друком або комп’ютерною вишивкою, на готові текстильні вироби нікого уже не здивуєш. А якщо ми запропонуємо пошиття корпоративного одягу? Безрукавки, халати, фартухи, робоча уніформа і багато, багато іншого - все це Ми можемо виготовити з Вашим фірмовим логотипом.

Наш величезний вибір тканин різної щільності і фактури дозволить вирішити будь які завдання, що стоять перед вами. Просто зверніться до наших менеджерів через кнопку замовити або напишіть нам на e-mail.

P.S. А ще у нас найнижчі ціни на друк на тканині та сублімацію у Львові.

Ваш номер телефону: