Мультитули та рулетки


Мультитул CUT, TM Discover Мультитул CUT, TM Discover На складі

Замовити від 442.97 грн


Рулетка 1,5м
Рулетка 1,5м На складі

Замовити від грн


Рулетка 3м, 5м
Рулетка 3м, 5м На складі

Замовити від грн


Рулетка 530502 Рулетка 530502 На складі

Замовити від 0.00 грн

Рулетка 5м 530402
Рулетка 5м 530402 На складі

Замовити від грнРулетка 95608201 Рулетка 95608201 На складі

Замовити від 0.00 грн
Рулетка Step, 3 м., ТМ Рулетка Step, 3 м., ТМ На складі

Замовити від 118.79 грн

Рулетка міні 5303 Рулетка міні 5303 На складі

Замовити від 0.00 грн

Вперше з`явившись на ринку, мультиінструмент з логотипом у Львові викликали чималий ажіотаж. І з тих пір їх популярність серед кінцевих споживачів зростає з кожним днем. На перший погляд, це могло б здатися дивним. Але якщо подумати, все це можна пояснити. Адже по суті, що представляють собою мультитули з логотипом? Фактично - це набір різних інструментів, але об`єднаних в єдине ціле загальним корпусом. І якщо раніше доводилося для вирішення якогось завдання брати з собою викрутку, ножик, плоскогубці, то тепер всі ці та інші увазі інструментів знаходяться в одному корпусі. Можна взяти з собою мультиінструмент з нанесенням і не переживати про те, а чи не забули що-небудь.
 
А щоб розвіяти останні сумніви щодо практичності мультиінструмент з друком, ми пропонуємо вам подивитися каталог нашої компанії, в якому на сьогоднішній день представлено близько п`ятдесяти різних моделей. Детальний опис, присутнє на сторінці кожного товару дозволяє ознайомитися зі списком інструментів, які знаходяться в корпусі, і переконатися в тому, наскільки мультитули з друком практичні.
 
Якщо ви хочете оптом замовити мультиінструмент з логотипом, щоб розширити асортимент свого магазину, або ж купити мультиінструмент з нанесенням для себе або в подарунок, то ви прийшли точно за адресою. Компанія «ST-PRINT» не перший рік працює в даному напрямку і зможе виконати будь-який ваш замовлення в найкоротші терміни і з високою якістю.
 
Хороший вибір мультиінструменту під нанесення
Як вже було сказано вище, на поточний момент мультитули під нанесення представлені 50-ма різноманітними моделями. Серед них є варіанти і для автомеханіків, і для садівників, і для любителів активного відпочинку, і універсальні, коли необхідно просто мати під рукою інструменти на всякий випадок. Одним словом, серед наших мультиінструментів під логотип однозначно можна знайти той, який буде відповідати вашим вимогам. Якщо ж ви не можете визначитися з вибором самостійно - скористайтеся допомогою наших фахівців. Досить буде озвучити консультанту, для чого планується використовувати мультиінструмент з нанесенням, як він запропонує вашій увазі варіанти, які будуть цілком і повністю задовольняти заявленим вимогам.
 
Мультиінструмент з нанесенням оптом
Якщо ви хочете, щоб людині врученим подарунком було приємніше користуватися, або ж мультиінструмент привертали увагу потенційних покупців, то на обрані моделі ми настійно рекомендуємо нанести логотип, будь-яку напис або ж зображення. Компанія «ST-PRINT» здійснює друк на мультиінструментах. І треба сказати, що з цілої низки причин для нас практично немає неможливого в даному напрямку.
 
В першу чергу тому, що нанесення логотипу на мультитули у Львові виконується кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід вирішення подібних питань. По-друге, всі роботи з нанесення проводяться виключно на сучасній виробничій лінії, яка дозволяє застосовувати передові технології. І, по-третє, друк на мультиінструмент здійснюється за допомогою витратних матеріалів, які призначені саме для нанесення зображень на пластик, дерево і інші види поверхонь.
 
Перераховані вище фактори дозволяють гарантувати кожного клієнта не тільки високий рівень якості, але і відмінну швидкість друку, що робить можливим виконання великого замовлення в найкоротші терміни.
 

Мультитул з логотипом від «ST-PRINT» - це чудовий подарунок близькій людині.

Мультиінструмент під нанесення

Клієнти будівельних компаній, виробників інструменту і будматеріалів, будівельних торгових центрів і майстерень - це чоловіки 20-60 років, у яких руки ростуть з правильних місць.
 
Кращий корпоративний подарунок для цієї аудиторії - мультиінструмент. До них відносяться:
 
універсальні кишенькові викрутки;
багатозадачні мультитули;
брелоки;
набори інструментів.
Кожен такий інструмент може вирішувати тисячі задач. Тому він завжди буде під рукою.
 
Щоб мультиінструменти стали рекламною продукцією, на них наносять логотип компанії. Залежно від матеріалу зображення наноситься методом друку або лазерного гравіювання.
 
Мультиінструмент, мультитул з логотипом
 
Як замовити мультиінструмент у Львові
Оформити замовлення можна прямо в розділі або на сторінці конкретного виробу.
 
Якщо знадобиться консультація, зв`яжіться з нашими менеджерами. Вони підберуть інструмент, підготують макет і оформлять замовлення. Доставка здійснюється у всі населені пункти України. У Львові діє пункт самовивозу. Або можна замовити кур`єрську доставку.

Не знайшли те, що шукали - не біда:) Адже список товарів постійно оновлюється.

Надішліть нам, через зворотню форму, листа з описом того, що б Ви хотіли. Наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію про товар та його наявність.

Ваш номер телефону: