Power bank (павербанк)
Зарядний пристрій Зарядний пристрій На складі

Замовити від 0.00 грн
1   2   3   4  
PowerBank з логотипом
За останнє десятиліття світ дуже просунувся вперед в області нових технологій. Люди сьогодення щодня оточені різноманітними гаджетами: смартфонами, планшетами, електронними книгами, плеєрами та іншими девайсами.
 
PowerBank - справжній порятунок для людей, які в постійному русі; вони компактні, зручні у використанні, і ви більше не переживаєте про те, що у вас розрядиться батарея. PowerBank з логотипом - відмінний вибір, оскільки на сьогоднішній день є одним з найбільш використовуваних приладів, і тільки набирає популярність, тому ваш логотип завжди буде привертати увагу, і асоціюватися з користю і зручністю.
 
Брендовані зарядні пристрої
PowerBank - це пристрій, який допоможе вам завжди залишатися на зв`язку і змусить вас забути про підрахунок останніх відсотків заряду батареї. Ви відчуєте всю зручність його використання, особливо якщо ви ведете активний спосіб життя і перебуваєте в постійному русі. Перевага брендованих зарядних пристроїв полягає в їх універсальності, цей подарунок припаде до душі кожному, він затребуваний і корисний, не залежно від вашої сфери діяльності.
 
PowerBank з логотипом можна використовувати як подарунок партнерам, інвесторам, співробітникам, клієнтам, як корпоративну і акційну рекламу. У нашому асортименті ви знайдете великий вибір якісних зарядних пристроїв, різних потужностей, форм. кольорів, розмірів, ідейних і ділових стилів, і зможете вибрати саме той варіант, який підходить під ваші вимоги.
 
Power Bank з брендуванням - стильний, сучасний бізнес презент для партнерів і співробітників компанії. 
ST-PRINT у Львові оптом пропонує корпоративні та сувенірні портативні зарядні пристрої для смартфонів (POWERBANK). Великий асортимент: є різні моделі, кольору, ємності пристроїв.
 
Під замовлення робимо поставки універсальних зовнішніх зарядок для телефонів під нанесення. У нас Ви можете замовити рекламні зовнішні мобільні акумулятори (PowerBank) з логотипом своєї компанії, або з будь-яким іншим нанесенням.
 
Нанесення логотипу на PowerBank (переносні портативні зарядки) ми пропонуємо такими способами: тамподрук, УФ друк, лазерне гравіювання. Оптимальний варіант визначається нашими фахівцями в залежності від бюджету, тиражу, макета, і матеріалу під нанесення.
 
Пропонуємо варіанти для різних бюджетів. Щоб отримати прорахунок замовлення, зв`яжіться з менеджером за вказаними контактами ST-PRINT

Ваш номер телефону: