Про нас

St-print - це молода рекламна агенція заснована в 2014році. Ми зібрали найкращих фахівців, які накопичили багаторічний досвід у всіх сферах реклами і готові втілювати найрізноманітніші проекти і вирішувати складні завдання, що стоять перед нашими клієнтами.

Наша компанія орієнтована на людей, що цінують високу якість і індивідуальний підхід, що володіють смаком і відчуттям стилю. У своїй щоденній роботі ми керуємося трьома головними принципами: відповідальність, якість і професіоналізм.

Перевагою агентства це чудова команда по-справжньому талановитих людей і колосальний досвід.
Висококваліфіковані менеджери, професійна студія дизайну, сучасна технічна база та налагоджені партнерські зв`язки – завдяки цьому компанія здатна виконати замовлення будь-якої складності.
Наші дизайнери "вміють слухати", працювати швидко та якісно та здатні виконати найскладніші завдання.
Наші менеджери супроводжують та контролюють Ваше замовлення від стадії оформлення заявки до відвантаження замовлення. Ми із задоволенням готові підібрати рекламно-сувенірну, подарункову і промо-продукцію, згідно бюджету в потрібних корпоративних кольорах.

За відгуками наших постійних клієнтів, компанії завжди можна доручити, як виконання серйозних завдань в комплексі, так і проведення окремих робіт по частинах. У кожному разі, ми допоможемо підібрати найбільш оптимальні та зручні варіанти рішень.
Ми прагнемо працювати по-європейськи якісно, працювати так, щоб ви повернулись до нас виключно з позитивними емоціями та рекомендували нас, як найкращих спеціалістів у своїй справі.

 

Ваш номер телефону: