Комп’ютерна вишивка

Комп`ютерна машинна вишивка дозволяє швидко перенести зображення з екрана монітора або паперового малюнка на текстильний виріб. Вишивка виконується спеціальними автоматичними вишивальними машинами, які працюють за заданою конструктором або дизайнером програмою. Наносячи малюнок методом машинної вишивки, можна отримати якісне рельєфне зображення, стійке до механічних і хімічних впливів. До того ж можна підібрати нитку, що відповідає саме тим умовам, в яких буде експлуатуватися готовий одяг.

Цей вид оздоблення дозволяє нанести зображення як на великий тираж так і ексклюзивне зображення в одному екземплярі на рушник, футболку, кепку, спецодяг або інший виріб. Широкий асортимент ниток дозволяє отримати якісне зображення. Вишивка проводиться у три етапи:

  • Підготовка макету до нанесення та написання програми вишивки, де вказується кількість ниток, щільність вишивки. Далі програма прораховує кількість стібків.
  • Під час другого етапу виконують підготовку вишивальних машин: встановлюють нитки, фіксують матеріал, що буде вишиватись.
  • Проводять процес вишивки виробу, контролюючи якість вже готової продукції.

Також за допомогою комп`ютерної машинної вишивки виготовляємо шеврони, нашивки, какарди.

Ваш номер телефону: