Скотч з логотипом | Скотч з друком

Скотч з логотипом це не тільки рекламний засіб вашої компанії, а й надійний спосіб захисту продукції від небажаного доступу. Пропонуємо Вам виготовлення скотчу двома способами:

  • поверхневе нанесення логотипу
  • міжшарове нанесення логотипу.

При поверхневому нанесенні логотипу службова інформація замовника, логотип та інші дані наносяться на поверхню клеєвої стрічки за допомогою флексографічного друку, потім поверхня стрічки з нанесеним зображенням, покривається спеціальним лаком для захисту віддрукованого зображення від пошкоджень і стирання. При поверхневому способі нанесення, зображення може бути нанесене на скотч у три кольори, не враховуючи колір фону (білий і прозорий фон вважається "нульовим"). Перевагами даного способу є можливість друкування невеликого тиражу (до 1 ящика) і швидкі терміни виробництва.

При міжшаровому нанесенні логотипу зображення наноситься під клей стрічки. Перевагами даного способу є стійкість до стирання і будь-яких механічних впливів, багатоколірність, яка дозволяє замовнику більш якісно подати інформацію. Можливість нанесення від 4 до 7 кольорів.

                                        

Виготовляємо скотч шириною 48мм та 72мм. Довжиною рулону 66м. Максимальний розмір зображення, що наноситься: для ширини 48мм - 44х386мм, для ширини 72мм - 68х386мм. Мінімальне замовлення від 72 рулонів. 

При великих тиражах можлива зміна конфігурації ширини рулону та довжини намотки. За деталями звертайтесь до наших менеджерів.

 

Ваш номер телефону: