Друк постерів

У РА «ST PRINT» вигідно замовити постери у Львові, терміновий цифровий кольоровий і чорно-білий друк рекламних постерів і плакатів великих розмірів - недорого виходить виготовлення шаблонних примірників і створених на замовлення за індивідуальним проектом. У Львові у нас найдемократичніші розцінки, що досягається за рахунок власної виробничої бази та прямими поставками сировини. Це дозволяє нам оптимізувати своє виробництво, оперативно видаючи малі і великі партії.

У пошуках компанії, де можна замовити друк постерів та плакатів для розміщення на вуличних стендах і всередині приміщень, зверніть увагу на РА «ST PRINT». Низькі ціни та висока якість надання послуг не залишать вас байдужими!

Виготовлення плакатів і постерів у Львові замовляють для різних цілей:

  • Реклама. Барвисті зображення великих розмірів притягують погляди людей, змушуючи прочитати інформацію про концерти, театральні вистави, кінопрем`єри та інших заходах масового характеру.
  • Наочний посібник. Офсетний друк рекламних плакатів і афіш допомагає дешево доносити до цільової аудиторії різноманітну інформацію - від навчальних графіків до пожежних схем будівель.
  • Агітація. Швидкий друк постерів великого розміру користується підвищеним попитом в передвиборний період.
  • Елемент інтер`єрного дизайну. Поліграфія затребувана в декоративному оформленні приміщень. Джерелом графічної інформації служать фотографії, картини, авторські малюнки, написи різного змісту.

 

 

Ваш номер телефону: