Широкоформатний друк

Широкоформатний друк – це один з найрозповсюдженіших та найбільш розвивинених напрямків в поліграфічній та рекламних галузях. Широкоформатний друк поділяється на дві гілки:

 • Сольвентний – застосовується для друку зовнішньої реклами, біг-бордів, сіті-лайтів, банерів, банерних сіток (Mesh), самоклеючий вініл з перфорацією One Way Vision( для реклами на транспорті). Характеризується стійкістю до зовнішніх подразників, а саме сонячних та УФ-променів. Ширина задруку 3,2м.
 • Екосольвентний – застосовується для друку внутрішньої реклами та оформлення інтер’єру (якісно відтворює картини, друк фотошпалер). Характеризується високою чіткістю друкованого зображення, екологічністю. Ширина задруку 1,6м.

Друкуємо на таких матеріалах:

 • Папір BackLite - спеціальний вологостійкий папір для просвітних змінних зображень. Стандартна щільність - 150 г/м². Використовується, як правило, як недовговічний рекламний носій для щитів із внутрішнім підсвічуванням – сітілайти, лайтбокси.
 • Папір BlueBack - спеціальний вологостійкий папір з синьою зворотною стороною. Покриття синього кольору, нанесене на тильну сторону, дозволяє наклеювати носій на темні основи - без викривлення кольору і без просвічування нижнього зображення. Папір не схильний до набухання від води та розривам внаслідок механічних впливів, високостійкий до коливання температури и вологості навколишнього середовища. Ці особливості дозволяють використовувати цей папір як всередині, так і зовні. Застосовується при виготовлення біг-бордів.
 • Банер - пластична ПоліВінілХлоридна плівка, щільністю від 300 до 600 г/м².
 • Банер BlockOut - банер з чорним внутрішнім прошарком для запобігання просвічування. Зображення наноситься на дві сторони. Застосовується при виготовленні розтяжок над дорогами, транспарантів, брандмауерів. Щільність - 440 г/м².
 • Банерна сітка - перфорована банерна тканина. Застосовується для розміщення у вітринах, на фасадах будинків під час ремонтів. Щільність 270 - 350 г/м².
 • Самоклеюча плівка – в народі більш частіше використовують назву Oracal. Хоча це всього лиш найпоширеніший лідер з виробництва самоклеючої плівки. В асортименті цього виробника глянцеві та матові плівки, люмінесцентні, флюорисцентні, металізовані (ефект золота та срібла), автомобільні «під карбон».
 • Плівка One Way Vision - перфорована самоклейна плівка, використовується для обклеювання прозорих поверхонь для зберігання проникнення світла. Застосувується для поклейки рекламного матеріалу на вікна громадського транспорту.
 • Тканина частіше застосовується в зовнішній рекламі, особливо при виготовленні прапорів, декорацій, художніх полотен.
 • Полотно або Холст - фактурний матеріал, що імітує художнє полотно. Полотно складається із натуральної основи, покритої спеціальним шаром, який дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний друк. Друк на холсті застосовується при репродукції картин.
 • Шпалери

Також виконуємо такі додаткові послуги:

 • Набивка люверсів – це набивання на широкоформатні вироби металевих кілець діаметром 10-12 мм для запобігання розривів у місцях кріплення. Вироби з люверсами використовують для натяжки і кріплення до стін або будь-яких інших поверхонь. Найчастіше люверси набиваються на календарі, банери і брендмауери.
 • Пайка банерів проводиться якщо рекламне зображення досить громістке. За допомогою автомату який гарячим повітрям розплавляє ПВХ покриття з’єднують частини банера в єдине ціле. Отримувані шви дуже міцні, малопомітні і виглядають акуратно. Спайка банера виглядає одноріднішою, ніж склейка. Іноді доцільно проводити склейку, коли склейки невеликі.

Ваш номер телефону: