Друк флаєрів та листівок

Єврофлаєр 99x210мм
Єврофлаєр 99x210мм На складі

Замовити від 86.00 грн

Листівка А4 (210х297)
Листівка А4 (210х297) На складі

Замовити від 169.00 грн


Листівка А5 (148х210)
Листівка А5 (148х210) На складі

Замовити від 110.00 грн


Листівка А6(105х148)
Листівка А6(105х148) На складі

Замовити від 73.00 грн


Рекламний флаєр (листівка) - це невеликий аркуш паперу, на якому розміщується інформація про продукт, виробника, рекламну акцію. Зазвичай флаєр використовується при проведення різних акцій і виступає так званим запрошенням на певний захід. Флаєр не є персональною перепусткою або особистим запрошенням, ним може скористатись будь-хто. Ми забезпечуєм оперативний друк флаєрів, друк листівок та виготовлення іншої поліграфії.

Рекламні флаєри - це один з засобів швидкої та ефективної реклами Вашої компанії. Дизайн такого роду продукції повинен привертати увагу і зацікавлювати людей. При створенні флаєру велику увагу приділяють його графічному оформленню. Яскраві кольори та цікава текстова інформація вміло компонується для привертання уваги можливого клієнта.

Друк флаєрів у Львові

Важливу роль в оформленні флаєра відіграє заголовна частина, яку краще надрукувати більшим кеглем шрифта. Інформацію про знижку або малий термін проведення рекламної акції доцільно виділити помітними та яскравими кольорами. Також на таких листівках зазвичай розміщують логотип компанії та дотримуються одного стилю. Варто зазначити, що флаєр не потрібно перенавантажувати непотрібною інформацію, як правило велика кількість ілюстрацій і тексту – це не завжди якість. Текст повинен бути простим, лаконічним та зрозумілим, при цьому розкривати всю суть. Ще одним важливим рекламним ходом є наділення листівки певною цінністю, тобто на зворотному боці може бути розміщений карта або схема доїзду. При друці флаєра слід дотримуватись загальної гармонії - поєднання кольору, шрифтів, зображень, розміру і форми. Головне - правильно розподілити інформацію, в певній послідовності. У будь-якому флаєрі має бути певний акцент, тобто головний елемент до якого необхідно привернути увагу. Це може бути заголовок, текст або зображення.

Для зручності та оперативності ми встановили у нашому офісі цифрову друкарську машину PRO-рівня, ламінатор, різалку. Тож невеликі замовлення до 1000шт маємо змогу виконувати за декілька годин. Якщо у вас є готовий макет скидайте його нам на e-mail:office.stprint@gmail.com з зазначенням усієї технічної інформацї та кількості.

Наша компанія, ST-print, пропонує виготовлення і друк флаєрів та друк листівок у Львові з використанням якісного повноколірного друку та унікального дизайну. Для друку продукції використовуємо офсетний та цифровий друк. Також організовуємо розповсюдження флаєрів в місцях скупчення людей. Для уточнення цін та консультацій зв’яжіться з нашими менеджерами.

Ваш номер телефону: