Друк плакатів

Плакат А2 420х594
Плакат А2 420х594 На складі

Замовити від 60.00 грн

Плакат А3 297х420
Плакат А3 297х420 На складі

Замовити від 61.00 грн


Плакат А4 210х297
Плакат А4 210х297 На складі

Замовити від 169.00 грн


Серед багатьох способів повідомити або розповісти про товар або послугу потенційному покупцеві за допомогою реклами особливою популярністю користуються рекламні плакати.

Така яскрава зовнішня реклама зарекомендувала себе , чудово виконуючи функції не тільки привертання уваги до товару, а й підтримки інтересу до нього надалі. При цьому невисокий рівень витрат на матеріали при виготовленні плакатів обумовлює їх значну економічну ефективність. Виходячи зі своїх цільових функцій , рекламний плакат повинен володіти правильно підібраною гамою кольорів. Помірний контраст розбірливого легко читабельного тексту і яскравого графічного наповнення легко забезпечить підвищений інтерес покупця. Важливим чинником є також розташування плаката. Незалежно від місць розміщення , запорука ефективності полягатиме в тому , щоб плакат виділявся серед інших носіїв інформації, що знаходяться поряд. Крім усього іншого , цей вид рекламної продукції відрізняється порівняно недовговічним терміном служби , що надає можливість для його частого інформаційного оновлення .

Для обрахунку вартості необхідно вказати розмір плакату, тираж (к-сть шт.), необхідність в додатковій після друкарській обробці.

Для зручності та оперативності ми встановили у нашому офісі цифрову друкарську машину  PRO-рівня, ламінатор, різалку. Тож невеликі замовлення до 1000шт маємо змогу виконувати за декілька годин. Якщо у вас є готовий макет скидайте його нам на e-mail:office.stprint@gmail.com з зазначенням усієї технічної інформацї та кількості. 

Ваш номер телефону: