Фірмові пакети, такі як пакети "майка" або "банан" виробляються досить складним технологічним методом, від якості якого і залежатиме яскравість, стійкість і презентабельність зображення, а також міцність самої тари. Якщо Вам потрібні не просто пакети з логотипом, а добротна упаковка - звертайтеся до нас! Компанія «ST-PRINT» гарантує, якісне виготовлення паперових пакетів:

  • висока якість;
  • підвищену міцність упаковки;
  • низькі ціни.

Реклама на поліетиленовій упаковці дуже ефективна. Саме тому вона і отримала таке велике поширення. Крім цього, вона дуже доступна і дешева - набагато дешевше реклами в ЗМІ або білбордів. До всього іншого, вона ненав`язлива - не буде набридати, але дозволить покупцеві вибрати, проінформує про Ваш бренд.

Ми зробимо для Вас пакети з логотипом в абсолютно необмежених кількостях. Будь-якого розміру і щільності, а також для будь-яких цілей. Друк зображення здійснюється за допомогою якісного флексографічного друку. Цей спосіб найдоступніший і передбачає нанесення зображення за допомогою спеціально виготовленого трафарету на пакети. Виготовлення поліетиленових пакетів один з типових профілів нашої компанії.

Звертайтеся до нас і Ви отримаєте максимально якісну продукцію за вкрай низькими цінами. Ну а реклама, нанесена нами на упаковку, стане відмінним поштовхом для зростання Вашого бізнесу!

Ваш номер телефону: