У нашій друкарні ви можете замовити послуги з виробництва поліетиленових і паперових пакетів з нанесенням логотипу. Зробіть індивідуальне замовлення на виробництво продукції, і ми виконаємо повний комплекс заходів: від складання дизайн-проекту до післядрукарської обробки. Можливе застосування різних способів нанесення логотипу, широкий вибір розмірів і форм виробів, великі тиражі. Друк на пакетах, нанесення логотипів на пакети - це все можна замовити у ST-PRINT.

Друк на пакетах у Львові

Паперові пакети з логотипом з кожним днем набувають все більшої популярності, оскільки є не тільки зручним і практичним видом упаковки, але і виконують функцію довговічного рекламного носія. 
Для виготовлення паперових пакетів у Львові ми використовуємо безліч видів паперу. Друк на пакетах у Львові відбувається різними методами нанесення зображення (офсет, шовкографія, конгревне тиснення і тиснення фольгою, УФ лакування).
В залежності від матеріалу розрізняють два типи пакетів з логотипом:
  • пакети ламіновані/з крейди;
  • пакети з крафту.
Зазвичай, для виготовлення ламінованих пакетів з логотипом використовується крейдований папір граматурою від 150 до 250 гм2. Після друку відбувається процес ламінування, що дозволяє зробити пакет довговічнішим та зручнішим у користуванні. 
Розрізняють матову (пакет має приємну матову текстуру та ненасичені кольори) та глянцеву (поглиблює кольори друку та надає своєрідного "блиску" поверхні) ламінації.
В нашому арсеналі є безліч стандартних розмірів пакетів для формування яких вже є готові штапми, при потребі можна зробити штамп такого вигляду та такого розміру, як Вам потрібно.

Пакети з логотипом

Пакети з логотипом - довговічний та практичний рекламний носій. Для виготовлення корпоративних крафт-пакетів використовуються спеціальні папери зазвичай бурого або білого кольорів, що характеризуються доволі великою міцністю. Найтиповіша граматура від 90 до 150 гм2. В залежності від виробника паперу, бувають однорідними, або так-званими Velvet (в смужку).
Після друку відбувається процес бігування, склейки, укріплення ручок і дна та укомплектування крученими ручками потрібного кольору та діаметру.
Пакети можуть бути довільних розмірів.
 
Пакет він може бути укомплектований наступними типами ручок: 
  • ручки шнурки (потрібного кольору та діаметру);
  • ручки-стрічки (потрібного кольору та ширини);
  • ручки кручені (для крафт-пакетів);
  • ручки висічені.
 Наш ключовий принцип роботи - висока якість виготовленої продукції в обумовлені терміни, при розумній ціновій політиці.

Ваш номер телефону: