Візитки Львів

Візитівка (візитна картка, business card) — традиційний носій контактної інформації про людину чи компанію.

В основному візитки поділяють на три умовні види:

  • Особисті візитки використовують при неформальному спілкуванні (візитка містить ім`я і прізвище власника, іноді телефонний номер, посада та адреса в ній не обов`язкові, стиль виконання візиток — відповідно до особистих уподобань і потреб власника).
  • Ділові візитки використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На них обов`язково вказуються ім`я, прізвище, посада, а також назва компанії та вид її діяльності. В оформленні таких візиток використовується фірмовий стиль компанії, логотип тощо. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як прапор і герб країни. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є дипломати і вищі державні посадові особи.
  • Корпоративна візитка, як правило, не містить імен і прізвищ. На ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса сайту, e-mail. Розробляється згідно з фірмовим стилем. Зазвичай має рекламний характер, в основному використовується на виставках.
    Щоб підкреслити свій статус можна виготовити візитку з тисненням фольгою, з об’ємним тисненням (конгревом), з місцевим лакуванням матовим або глянцевим, що буде надавати ефекту об’ємності.Для підкреслення виду діяльності можна виготовити візитівку не в класичному її виконанні, а до прикладу на металевій пластинці або пластику.

Дизайн візитки може бути створений за допомогою програм конструкторів або руками наших креативних дизайнерів.

 

Ваш номер телефону: