Папки

Паперова папка для документів - це одна з тих часто використовуваних в офісі речей, яких ніколи не буває забагато. Папки незамінні для сортування і подальшого зберігання документів, упорядкування поточних справ і, звичайно ж, перенесення важливих паперів до клієнтів, партнерів і в державні інстанції. Згідно давно усталеною в діловому світі традиції, передавати або відправляти на далекі відстані документи, пов`язані зі справами організації, прийнято тільки в стильній фірмовій папці з логотипом, щоб одержувачу було простіше знайти саме ваші папери серед стоси інших важливих справ. Також актуально замовити й паперові пакети.

Наявність красивих і незвичайних фірмових папок з логотипом свідчить про солідність організації, уважності її керівництва до дрібниць і дбайливому ставленні до всіх людей, так чи інакше стикаються з діяльністю цієї компанії. Крім того, оригінальна папка з логотипом, яку приємно тримати в руках і вручати клієнтам, це додаткове джерело вашої реклами, оскільки, якщо папка буде подобатися людині, він напевно, продовжить користуватися нею навіть після того, як ваші ділові відносини за проектом підійдуть до кінця. А чим більше людей користуються вашими рекламними сувенірами - тим ширше охоплення аудиторії потенційних клієнтів.

Паперові папки часто виготовляються з крейдованого паперу або картону, поверх яких, за допомогою офсетного друку, наноситься кольорове зображення, наприклад, логотип, назву або фірмові кольори компанії. Зовнішній вигляд ваших майбутніх папок з логотипом може стати ще більш цікавим і незабутнім, якщо для їх виготовлення ви віддасте перевагу особливому дизайнерському паперу, обробка поверх якого буде виконана за допомогою шовкографії та різних способів тиснення.

ST-print займається виробництвом і обробкою фірмової сувенірної продукції, тому, ви можете бути впевнені, що паперові папки з логотипом, замовлені у нас, не залишать байдужим жодного вашого потенційного клієнта і будуть дійсно довговічними. Майстерність команди ST-print неодноразово підтверджувалося численними схвальними відгуками замовників і їх бажанням знову і знову друкувати свою сувенірну продукцію тільки у нас. Ми пропонуємо вашій увазі численні види штампів для вирубки папок з логотипом, серед яких гарантовано є той, який ідеально підходить саме вам.

 

папки картонні

Ваш номер телефону: